fa-IR

با آنچاپ تمامی مراحل چاپ را آنلاین انجام دهید

۳۱/۷۹MB مصاحبه با علیرضا امیدی مدیر استارت‌آپ آنچاپ

با تشکر از وقتی‌که در اختیار مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا قرار داده‌اید، خودتان و استارت‌آپی که راه‌اندازی کرده‌اید را معرفی کنید.
من علیرضا امیدی مدیریت استارت‌آپ آنچاپ را به عهده دارم. آنچاپ بستری برای سفارش‌گیری و طراحی تحت وب هست که شما می‌توانید به‌صورت آنلاین طرح خود را برای ما ارسال کنید ما سفارش را چاپ‌شده و رایگان برای‌تان می‌فرستیم. اگر طرحی هم نداشته باشید می‌توانید از پلتفرم‌های آماده در سایت با توجه به سلیقه خود استفاده کنید و آن را شخصی‌سازی کنید و سفارش دهید و دوباره برای شما چاپ شده و سفارش برای مشتری ارسال می‌گردد. کل این فرآیند با توجه به کاربران ایرانی بومی‌سازی شده و مراحل کار آسان و روان است.

ایده راه‌اندازی آنچاپ چطور به ذهن‌تان رسید؟
ایده آنچاپ از وب‌سایت‌های اروپایی و آمریکایی گرفته شده که مشابه همین فعالیت را انجام داده و موفق بودند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که این ایده را بومی‌سازی و در ایران به اجرا برسانیم.

آنچاپ چند وقت است که فعالیتش را آغاز کرده و با چه تیمی مشغول به کار است؟
ایده آنچاپ از یک سال پیش موردبررسی قرار گرفته بود و نزدیک دوماه است که راه‌اندازی شده و با تیم برنامه‌نویسی درمجموع شش نفر هستیم. البته فرآیند چاپ روند خاص خود را دارد که در همکاری با چاپخانه شکل می‌گیرد.

نحوه تأمین سرمایه مالی آنچاپ به چه شکل بوده است؟
کاملاً شخصی بوده و از هیچ ارگان یا نهاد خاصی موردحمایت قرار نگرفته است.

با تشکر از شما و با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای استارت‌آپ آنچاپ در فضای کارآفرینی کشور.
 

آنچاپ:  http://onchap.com

 

این گفتگو، مصاحبه «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» با آنچاپ با همکاری تک‌تاکس در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ است.
 

بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به مدت چهار روز از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۴۲۰ شرکت حضور داشتند که دراین‌بین ۸۰ کسب‌وکار نوپا (استارت‌آپ) برای معرفی محصولات و خدمات خود در نمایشگاه حاضر شدند. حضور پرشور استارت‌آپ‌ها برای اولین بار در این نمایشگاه وجه تمایز آن با برنامه‌های سال‌های قبل این نمایشگاه بود. این مهم فرصتی را برای «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» فراهم کرد تا از نزدیک با استارت‌آپ‌های مختلف به گفتگو بنشیند و روند فعالیت و وضعیت فعلی آن‌ها را بررسی کند.