fa-IR
برگزاری دوره‌های ارتقای توان مذاکره با سرمایه‌گذاران در اصفهان
دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی اعلام کرد

برگزاری دوره‌های ارتقای توان مذاکره با سرمایه‌گذاران در اصفهان

دوره‌های آموزشی باهدف ارتقای توان مذاکره شرکت‌کنندگان با سرمایه‌گذاران و افزایش تعداد مذاکره‌های موفق سرمایه‌گذاری از اردیبهشت تا شهریور سال ۱۳۹۷ در اصفهان برگزار می‌شود.

کوروش خسروی، دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی اعلام کرد: این دوره‌های آموزشی یکی از برنامه‌های چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی است که باهدف ارتقای توان مذاکره شرکت‌کنندگان با سرمایه‌گذاران و افزایش تعداد مذاکره‌های موفق سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح «نشا» (نقطه شروع ارتباط) چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی برگزار خواهد شد. وی افزود: قرار است این دوره‌ها از اردیبهشت تا شهریور سال آینده در فواصل زمانی مشخص و با امکان پخش زنده در بستر وب برای شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان سراسر کشور برگزار شود.

وی همچنین با بیان اینکه زمان برگزاری چهاردهمین دوره این جشنواره از اردیبهشت‌ به دی‌ ۱۳۹۷ تغییر کرده است، گفت: برگزاری سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در شهریور ۱۳۹۷ و نیز اجرای دوره‌های جدید آموزشی جشنواره در بازه زمانی شش ماه ابتدای سال ۹۷ از مهم‌ترین دلایل تغییر تاریخ جشنواره چهاردهم شیخ‌بهایی است.

کورش خسروی، میزبانی سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری (IASP) ۲۰۱۸ در روزهای یازدهم تا چهاردهم شهریور سال آینده توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را فرصتی مناسب برای دعوت از صاحبان ایده، شرکت‌ها و حتی سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در چهاردهمین جشنواره شیخ‌بهایی دانست.

مهلت ثبت‌نام اولیه و با تخفیف بخش‌های مسابقه‌ای جشنواره تا پایان اسفند امسال و مهلت نهایی ثبت‌نام (بدون تخفیف) تا پایان شهریور ۱۳۹۷ است. علاقه‌مندان جهت حضور باید به وب‌سایت این جشنواره مراجعه کنند.