fa-IR
سومین جلسه کمیته راهبری مرکز فاوا مازندران برگزار شد

سومین جلسه کمیته راهبری مرکز فاوا مازندران برگزار شد

سومین جلسه کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌‌وکارهای نوپای فاوا واحد مازندران شنبه ۱۹ اسفندماه سال جاری در محل پارک علم‌ و فناوری استان برگزار شد.

موضوع این جلسه ارایه عملکرد اجرایی این مرکز در برگزاری کارگاه‌های آموزشی، حضور در نمایشگاه‌های استانی و ملی، تولید محتوا و تأمین فضای فیزیکی و پیشنهاد برنامه در نیمسال اول سال ۱۳۹۷برای مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا واحد مازندران بود.

در ادامه هر کدام از اعضای مرکز نظرات خود را درباره موضوع جلسه ارایه دادند و بر همفکری و همکاری بیشتر دانشگاه‌ها با پارک علم‌و فناوری استان مازندران تاکید شد.
ضرورت تشکیل «تیم‌های استارت‌آپی» در پایان هر رویداد، تلفیق میان رشته‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و سایر رشته‌ها، ضرورت حضور سرمایه‌گذاران قوی برای حمایت از مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌‌وکارهای نوپای فاوا واحد مازندران، اهمیت اجرای وظایف از سوی هر کدام از اعضا و ایجاد فضای رقابتی از سوی آن‌ها از جمله نظرات اعضا بود.

در کنار آن، اعضای مرکز بر ضرورت استفاده از تجربیات مراکز رشد در پیاده‌سازی برنامه‌های مرکز فاوا و واگذاری بخشی از برنامه‌های مرکز به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان، مراکز رشد، دانشگاه‌ها و نظارت غیرمستقیم از سوی پارک علم‌و فناوری استان بر روند اجرای آن‌ها تاکید کردند.