توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان؛

رویداد کارآفرینی هم‌نت برکت برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی هم‌نت برکت، بهار سال ۱۳۹۷ به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار خواهد شد.

«هم‌نت» یک رویداد کارآفرینی سه مرحله‌ای، مبتنی بر شرایط بومی اقتصادی و کارآفرینی در هر منطقه است. این رویداد از پنل بیان فرصت‌ها و یا با طرح مساله شروع‌شده و طی آن افراد سعی می‌کنند برای خلق ارزش و نیز نشان دادن توانمندی خود به سرمایه‌گذار و یا صاحبان مساله ایده پردازی کنند، تشکیل تیم بدهند و اگر توانستند آن را به یک مدل کسب‌وکار تکرارپذیر و باارزش افزوده تبدیل کنند.

هم‌نت فضایی را برای مواجه‌شدن با مسائل واقعی و همکاری برای نوآوری هدفمند با کمک تسهیل‌گران حاضر در بازار یا صنعت فراهم می‌آورد. پس از رویداد نیز از تیم‌های برگزیده تا تبدیل‌شدن به یک هسته کارآفرین پشتیبانی می‌شوند.

شرکت در رویداد هم‌نت، امکان ارایه ایده و ساخت محصول بر اساس آن فراهم می‌کند، علاوه‌براین، ایده‌پردازی و استفاده از حضور متخصصان و مشاوران برای تکمیل و تصحیح ایده اولیه، یافتن متخصصان و افراد دیگر برای تکمیل تیم کاری، آشنایی با نوآوری‌ها و محصولات جدید عرصه‌های مختلف، ارتباط گرفتن با دیگر فعالان حوزه کارآفرینی، استفاده از ایده‌های دیگران و همکاری با آنان برای رونق بخشیدن به کار خود و دریافت حمایت‌های مادی و معنوی و اجرایی در جهت تکمیل و اجرای ایده تا رسیدن به کسب‌وکار مستقل از دیگر نتایج این رویداد برای شرکت‌کنندگان است.

درهمین‌راستا، رویداد هم‌نت برکت (همکاری، مشکل‌گشایی، نوآوری، توانمندسازی) باهدف ایده‌پردازی در کسب‌وکارهای محلی ویژه منطقه رهنان اصفهان طراحی‌شده است. توسعه کسب‌وکارهای محلی، چوب، مبل و صنایع وابسته، صنایع غذایی سالم، لبنیات و بستنی، صنایع‌دستی، مـشاغل خانگی و کسب‌وکار با محوریت فرهنگ از محورهای اصلی ایده پردازی در این رویداد می‌باشد.

مخاطبان اصلی رویداد نیز تمامی تولیدکنندگان و استادکاران در حوزه‌های بیان‌شده، مخترعان، علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای محلی و دانشجویان علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکار نوآورانه می‌باشند که می‌توانند از طریق وب‌سایت هم‌نت در این رویداد شرکت کنند.

آخرین‌ مهلت ارسال و ثبت ایده‌ها در مسابقه ایده پردازی این رویداد، ۲۹ اسفندماه سال جاری است.

#کارآفرینی
#رویداد_هم‌نت
#رویداد_هم‌نت_برکت
#رویداد_کارآفرینی
#بنیاد_نخبگان_استان_اصفهان