پایان کار رویداد نوآوری در علوم و معارف اسلامی در مشهد

پایان کار رویداد نوآوری در علوم و معارف اسلامی در مشهد

رویداد نوآوری در علوم و معارف اسلامی برای نخستین بار در کشور با دو محور «کاربردی سازی علوم اسلامی» و «سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی» با حضور مسعودی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به کار خود پایان داد.
از ۳۴ تیم شرکت‌کننده متشکل از جمعی از طلاب و دانشجویان در مرحله ارایه طرح‌های ارزش‌آفرین ۹ تیم «مبلغ‌یاب»، «نماد مشهد»، «بصری‌سازی اطلاعات»، «حوزه شاپ»، «روحانی بالینی»، «تالار وقف»، «مسیر طلبه»، «حال خوب» و «پشتیبان من» برگزیده شدند.
بر اساس این گزارش ۹ تیم برگزیده ضمن شرکت در کارگاه‌های استارت‌آپ ویکند با موضوعات «شیوه‌های تیم سازی و مدیریت آن»، «بوم کسب‌وکار ناب»، «اعتبارسنجی» و «ارایه موثر» به مرحله ارزیابی و داوری راه یافتند.
اعضای هیات‌داوران نخستین رویداد نوآوری در علوم و معارف اسلامی محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مجتبی الهی خراسانی، رییس میز تخصصی توسعه و توانمندسازی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم و آقایان مهدی یک پسر، ایده پرداز و استاد شتاب‌دهنده افق، محمد صمیمی، مدیر شتاب‌دهنده علوم و معارف اسلامی شفق و مصطفی مکارم، رییس شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی بودند.
در این برنامه که طی سه روز متوالی از ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه برگزار شد، طرح‌های «پشتیبان من»، «مسیر طلبه» به ترتیب حائز مقام‌های اول و دوم و طرح‌های «حوزه شاپ» و «روحانی بالینی» به‌طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.
نخستین رویداد نوآوری در علوم و معارف اسلامی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و شتاب‌دهنده علوم و معارف اسلامی افق با مشارکت شتاب‌دهنده فرهنگی، مذهبی و قرآنی شفق، پژوهشکده نوین شهر معنوی ثامن، شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی برگزار شد.