بازدید از واحدهای ICT پارک علم‌ و‌ فناوری زنجان

بازدید از واحدهای ICT پارک علم‌ و‌ فناوری زنجان

مهدی کشمیری، سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم شنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۶ پس از حضور در بیست و دومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان حضور یافت و از نزدیک با روند فعالیت‌های این مجموعه و واحدهای فناور مستقر در آن آشنا شد.

در این دیدار ضمن بازدید از واحدهای فناور درزمینه‌های مختلف، از چندین واحد فناور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز بازدید به عمل آمد و مشکلات و موانع موجود بر سر راه این واحدها، توسط مجتبی شهیدی رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و مدیران واحدها مطرح شد.

مپس، توسعه‌دهندگان دلفین هفت، روایت فرهنگ، هوش داده هدف، مجتمع فرهنگی دیجیتال سهروردی، همراه‌گستر زرین آفاق هگزا و توسعه‌افزار، واحدهای فناور فعال در زمینه ICT پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بودند که از سوی مهدی کشمیری سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم مورد بازدید قرار گرفتند و محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و خدمات این واحدها معرفی و مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید ۲ ساعته مسایلی ازجمله بازار فروش، حمایت‌های مالی و معنوی، تسریع در صدور مجوزها و بیمه بیکاری کارکنان مباحثی بودند که مدیران و کارکنان این واحدها مطرح کردند و مهدی کشمیری و هیات همراه او راهکارهای لازم در این خصوص را بیان کردند.

پس از بازدید از واحدها، مهدی کشمیری سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم و هیات همراه، در نشستی با مجتبی شهیدی، رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، پیرامون برنامه‌ها و مسائل مربوط به پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان گفت‌وگو کردند.