fa-IR
وبینار «استارت‌آپ قابل سرمایه‌گذاری چیست؟» برگزار شد
توسط شتاب‌دهنده هاب اصفهان

وبینار «استارت‌آپ قابل سرمایه‌گذاری چیست؟» برگزار شد

شتاب‌دهنده هاب اصفهان چهارمین رویداد از سری رویدادهای آنلاین خود را با موضوع «استارت‌آپ قابل سرمایه‌گذاری چیست؟» روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند‌ماه ۱۳۹۶ با تدریس محمد کرمانی، مدیر فضای کار اشتراکی آبی- سفید، به‌صورت رایگان برگزار کرد.

هاب، محصول همکاری مشترک همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که ماموریت اصلی هاب در حوزه شتاب‌دهنده، حمایت و سرعت بخشیدن به رشد و تجاری‌سازی استارت‌آپ‌ها در حوزه IT و Telecom و ایفای نقش تجمیع کنندگی در حوزه خدمات ارزش‌افزوده و تجمیع محتوا و سرویس‌های بومی و تولیدشده در استان اصفهان و سایر نقاط کشور و حتی از سایر کشورها در راستای ارایه بر بستر همراه اول است.

موفقیت در یک کسب‌وکار نوپا و استارت‌آپ در این است که در زمان مناسب بتواند سرمایه‌گذاری مناسب برای کسب‌وکار خود جذب کند. اما جذب سرمایه‌گذار نیازمند اقداماتی است. در شرایط فعلی کسب‌وکارهای کشور، سرمایه‌گذارها به همین راحتی پول خود را وارد استارت‌آپ‌ها نمی‌کنند. درنتیجه استارت‌آپ‌ها به دلیل فقدان پول نابود می‌شوند. در همین راستا چهارمین وبینار آموزشی هاب با هدف کمک به تیم‌های استارت‌آپی در جذب سرمایه‌گذار و پاسخ به سوالاتی از قبیل «استارت‌آپ چست؟ تفاوت یک استارت‌آپ و کسب‌وکار کوچک چیست؟ چرا فقط برخی از استارت‌آپ‌ها سرمایه جذب می‌کنند؟ کی و چطور باید سرمایه‌گذار جذب کرد؟» طراحی و برگزار شد.

مخاطبان اصلی این وبینار نیز فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی کشور، مدیران وب‌سایت‌‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی بودند.

علاقه‌مندان به مشاهده این وبینار می‌توانند ویدئو آن را از طریق سایت آپارات دریافت کنند.