برگزاری گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی
با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی انجام می‌شود

برگزاری گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی

گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی عنوان رویدادی است که با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی برگزار می‌شود تا پیشران‌ها و موانع شکل‌گیری شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی در ایران با حضور فعالان این عرصه مورد بررسی دقیق‌تری قرار گیرد. هوشمندسازی زنجیره ارزش انرژی، بهینه‌سازی انرژی، برق و انرژی‌های تجدیدپذیر، نفت و گاز و محیط زیست انرژی حوزه‌های حاضر در این گردهمایی است.

همچنین روند شگل‌گیری شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی در ایران و جهان، پیشران‌ها و موانع شکل‌گیری شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی در ایران، موردکاوی فرصت‌ها و چالش‌ها، موفقیت‌ها و ناکامی‌های شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌ها حوزه انرژی در ایران و راهکارهای تقویت مشارکت مردم، بخش خصوصی و نخبگان در شکل‌گیری و توسعه شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی در ایران از محورهای این گردهمایی است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد تا ۲۵ اسفندماه سال جاری مهلت دارند. گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه انرژی اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی برگزار می‌شود.