اولین رویداد «روز هاب» با موضوع استارت‌آپیسم
در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

اولین رویداد «روز هاب» با موضوع استارت‌آپیسم

اولین رویداد «روز هاب» با موضوع استارت‌آپیسم، روز شنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۶ در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

«روز هاب» یکی از رویدادهای اگریگیتور و شتاب‌دهنده هاب اصفهان است که باهدف آشنایی هرچه بیشتر علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی و استارت‌آپی با این مجموعه و فعالیت‌های آتی آن طراحی‌شده است. هاب محصول همکاری مشترک همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که از پاییز سال جاری فعالیت خود را در اصفهان آغاز کرد. ماموریت اصلی هاب در حوزه شتاب‌دهنده، حمایت و سرعت بخشیدن به رشد و تجاری‌سازی استارت‌آپ‌ها در حوزه IT و Telecom و ایفای نقش تجمیع کنندگی در حوزه خدمات ارزش‌افزوده، تجمیع محتوا، سرویس‌های بومی و تولیدشده در استان اصفهان و سایر نقاط کشور و حتی از سایر کشورها در راستای ارایه بر بستر همراه اول است.

ازجمله برنامه‌های اصلی هاب اصفهان، برگزاری رویدادهای آموزشی به‌صورت آنلاین و حضوری است، در همین‌ راستا در نخستین رویداد روز هاب «اکبر هاشمی، مدیرمسئول هفته‌نامه شنبه و خبرگزاری شنبه پرس» همچنین «محمد زاهدی، بنیان‌گذار ایونت سنتر و اصفهان پلاس» سخنرانان اصلی این رویداد بودند. شرکت‌کنندگان رویداد نیز جوانان و دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان و تمامی علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی بودند که به‌صورت حضوری و آنلاین از مباحث مطرح‌شده در رویداد بهره بردند.

اکبر هاشمی که از طریق ویدیو کنفرانس در این رویداد حضور داشت به معرفی تجربه‌های موفق و شکست‌خورده استارت‌آپ‌ها و شرایط ایجاد یک استارت‌آپ موفق در کشور پرداخت و به سوالات شرکت‌کنندگان درزمینه وضعیت اکوسیستم استارت‌آپی کشور پاسخ داد. محمد زاهدی نیز در خصوص زیست‌بوم کارآفرینی کشور، فرصت‌ها و چالش‌های آن و ویژگی‌های یک اکوسیستم کارآفرینی موفق و قسمت‌های مختلف آن صحبت کرد.

علاقه‌مندان به دیدن ویدئو این رویداد ۲ ساعته می‌توانند به سایت لحظه نگار مراجعه کنند.