فراخوان استارت‌آپ‌ها برای حضور در نمایشگاه ارمنستان
ایران در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در ایروان حضور می‌یابد

فراخوان استارت‌آپ‌ها برای حضور در نمایشگاه ارمنستان

نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از اول تا سوم تیرماه ۱۳۹۷در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی ارمنستان، در شهر ایروان برپا می‌شود.

کسب‌وکارهای نوپا، دانش دیجیتال و محتوای الکترونیکی، پایگاه‌های اینترنتی و نشر دیجیتال، نرم‌افزارهای همراه و هوشمند، بازی و هنرهای دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی از جمله محورهای مختلف این نمایشگاه است.

نمایشگاه بزرگ فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال جمهوری اسلامی ایران در ایروان مقدمه‌ای برای حضور پررنگ و مستمر فعالان این عرصه در بازار رو به رشد و بدون محدودیت کشور ارمنستان و در گام بعدی، ورود به بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (CIS) و روسیه است. شرایط متنوع مشارکت و خدمات بی‌سابقه، زمینه حضور همه علاقه‌مندان و واجدان شرایط را در این رویداد بزرگ برون مرزی فراهم آورده است.

تاسیس و راه‌اندازی دفتر خدمات پشتیبانی مشارکت‌کنندگان، چاپ و توزیع کتاب نمایشگاه به سه زبان ارمنی، روسی و گرجی و فراهم شدن امکان مشارکت اقساطی و مشارکت غیر حضوری از جمله خدمات ویژه این نمایشگاه است.

همچنین، خدمات پشتیبانی مشارکت‌کنندگان در ایروان (پایتخت ارمنستان) راه‌اندازی می‌شود و به صورت دفتر نمایندگی یکایک مشارکت‌کنندگان عمل می‌کند. این دفتر به مدت یک سال به صورت رایگان به مشارکت‌کنندگان خدمات ارایه می‌دهد. مهم‌ترین خدمات دفتر پشتیبانی شامل ارایه خدمات رفاهی و اقامت رایگان مشارکت‌کنندگان در سفرهای آتی، رصد فرصت‌های کسب درآمد بازار ارمنستان (و کشورهای آسیای میانه) و اطلاع رسانی به مشارکت‌کنندگان و هماهنگی جلسات کاری در ارمنستان است.

برنامه‌ریزی و تمهیداتی برای بازدید نزدیک به ۵۰ هزار نفر (شامل فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از کشورهای ارمنستان، گرجستان و روسیه) از نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال صورت گرفته است.

افزون بر این، جلسه‌هایی با اتحادیه‌های مرتبط از جمهوری ارمنستان و گرجستان برگزار می‌شود که هم‌افزایی مناسبی را چه از جهت استقبال و چه از جهت فراهم‌سازی بستر تعاملات جدید به وجود می‌آورد.

نخستین «نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال» در اکسپو ایروان (محل نمایشگاه‌های بین المللی ارمنستان) در فضایی حدود 3 هزار مترمربع برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان از حمایت‌های تبلیغاتی ویژه‌ای برخوردار خواهند بود. هدف از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، فراهم آوردن بستر توسعه صادرات و رصد فرصت‌های کسب درآمد در این نمایشگاه بزرگ است.

از تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان فعال دراین حوزه دعوت می‌شود برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت «نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال» مراجعه یا با شماره‌های ۰۹۹۱۷۴۵۷۷۶۵ و ۰۲۱۷۱۰۵۳۴۳۵ تماس بگیرند.