موافقت اولیه برای راه‌اندازی ۲ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری در اهواز صادر شد
معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان:

موافقت اولیه برای راه‌اندازی ۲ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری در اهواز صادر شد

جمشید افشانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان با بیان اینکه ترویج فرهنگ نوآوری و خلاقیت از اولویت‌های پارک علم و فناوری خوزستان است، گفت: موافقت اولیه برای راه‌اندازی ۲ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری در اهواز صادر شد.

افشانی گفت: هدف اصلی کانون‌های شکوفایی نوآوری و خلاقیت ترویج و اشاعه فرهنگ نوآوری و خلاقیت و شناسایی افراد خلاق و دارای ایده در جامعه است.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان گفت: در تلاش هستیم با نگاه تخصصی و در نظر گرفتن ظرفیت هر منطقه به راه‌اندازی چنین کانون‌هایی در سطح استان بپردازیم.

افشانی بیان کرد: «کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری آرم وابسته به بخش خصوصی» و «کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری فناوری‌های نرم وابسته به پدافند غیرعامل استانداری» دو کانونی هستند که موافقت اولیه آن‌ها گرفته‌شده است.

افشانی افزود: این کانون‌ها باهدف جهت‌دهی، شناسایی و توانمندسازی صاحبان ایده و فعالان حوزه فناوری‌های نرم و نیز با توجه به نیاز جامعه برای تولید محتوای فرهنگی و با هدف فعالیت در حوزه‌های مختلف صادرشده و به‌زودی در اهواز کار خود را آغاز می‌کنند.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان گفت: در استان ۵ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری داریم که با این دو کانون تعداد کانون‌های تابعه پارک علم و فناوری خوزستان به ۷ کانون می‌رسد.