رونمایی از اولین سامانه تاکسی اینترنتی در شهر زنجان

رونمایی از اولین سامانه تاکسی اینترنتی در شهر زنجان

سید اسماعیل موسوی، روز شنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۶ در مراسم افتتاح نخستین تاکسی اینترنتی زنجان اظهار کرد: یکی از اقدامات مجموعه مدیریت شهری در ارایه خدمات بهتر به مردم تاکسی اینترنتی است.

وی با اشاره به اینکه تاکسی اینترنتی برای نخستین بار در زنجان راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: تاکسی اینترنتی شامل تاکسی‌های با پروانه است، که از طریق اینترنت مردم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری استان گفت، تاکسی اینترنتی زنجان کار خود را با ۶۰ دستگاه خودروی سواری آغاز کرد و با گذشت زمان بر تعداد تاکسی‌های آن اضافه خواهد شد.

موسوی تصریح کرد: از طریق اپلیکیشن و اینترنت، این نوع تاکسی‌ها در خدمت همشهریان است و مسافرین در طول مسیر از نرخ کرایه خود به‌صورت آنلاین آگاه می‌شوند.

لازم به ذکر است، امروز علاوه بر افتتاح تاکسی اینترنتی شهرداری زنجان، پروژه‌های دیگری شامل تخریب تملکات باقی‌مانده پروژه سبزه‌میدان، افتتاح آب‌نمای موزیکال بلوار، پروژه سرای محله نیز با حضور جمعی از مسئولان ازجمله معاون سیاسی استاندار زنجان، شهردار زنجان، رییس شورای اسلامی شهر زنجان، فرماندار زنجان، معاونین شهردار برگزار شد.