fa-IR
دومین جشنواره تخصصی «توسعه محصول و کسب‌وکارهای جدید دانش‌بنیان» ۱۷ تا ۱۹ بهمن‌ماه در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

دومین جشنواره تخصصی «توسعه محصول و کسب‌وکارهای جدید دانش‌بنیان» ۱۷ تا ۱۹ بهمن‌ماه در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

نویسنده

با هدف حمایت از تلاش‌های علمی در حوزه طراحی و توسعه محصول جدید، ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، جهت‌دهی به تلاش‌های صاحبان ایده‌های جدید کسب‌وکار در حوزه فناوری اطلاعات به‌ویژه کسب‌وکارهای الکترونیک در نظر است که دومین جشنواره تخصصی طراحی و توسعه محصول و کسب‌وکارهای جدید دانش‌بنیان و با همکاری دانشکده کارآفرینی، سازمان‌ها و نهادهای تخصصی این حوزه و شرکت دانشجویان و اساتید و صاحبان ایده کسب‌وکار ایران تحت نظر انجمن طراحی و توسعه محصول و پژوهشکده NPDCM برگزار می‌گردد. دومین جشنواره تخصصی «توسعه محصول و کسب‌وکارهای جدید دانش‌بنیان» ۱۷ تا ۱۹ بهمن‌ماه در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
دبیر این جشنواره در این رابطه گفت: این رویداد علمی فرهنگی، با هدف حمایت از تلاش‌های علمی در بخش طراحی و توسعه محصول جدید، ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، جهت‌دهی به تلاش‌های صاحبان ایده‌های جدید کسب‌وکار در بخش‌های گوناگون فناوری و به‌ویژه کسب‌وکارهای الکترونیک برگزار می‌شود.
«دکتر محمدرضا میگون پوری» با بیان اینکه در این همایش ۱۷ کسب‌وکار جدید و برتر معرفی می‌شوند، افزود: در این دوره از جشنواره، صاحبان کسب‌وکارهای الکترونیکی که با روش‌های علمی، کسب‌وکار خود را ایجاد کرده و توسعه داده‌اند و یا طرح‌های نوآورانه‌ای برای ایجاد کسب‌وکارهای الکترونیک دارند و پایان‌نامه‌های دانشجویی مرتبط با مستندسازی و یا طراحی توسعه محصول، می‌توانند شرکت کنند.
به گفته وی، در این جشنواره، پنج کسب‌وکار فعال، ۱۰ طرح برتر حوزه کسب‌وکار الکترونیکی و ۲ پایان‌نامه برتر معرفی و تقدیر می‌شوند.
دبیر دومین جشنواره توسعه محصول و کسب‌وکارهای جدید دانش‌بنیان، درباره حمایت از برگزیدگان این رویداد نیز گفت: برای همه برگزیدگان، دوره‌های آموزشی علمی تخصصی به‌صورت رایگان برگزار می‌شود و طرح‌های آن‌ها به صاحبان سرمایه معرفی خواهند شد؛ همچنین می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای انجمن طراحی و توسعه محصول جدید ایران بهره‌مند شوند.

میگون پوری یادآور شد: ۱۷ تا ۱۹ بهمن، همراه با نمایشگاه دستاوردهای کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، کارگاه‌های سه‌روزه نیز در دانشکده کارآفرین دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت رسمی این رویداد به نشانی www.npda.ir مراجعه کنند.