fa-IR

ارتباط با کاربران خود را به‌وسیله پوشه ارتقا دهید

۳۶/۹۱MB مصاحبه با محمدحسین احمدی‌پژوه مدیر اجرایی استارت‌آپ پوشه

با تشکر از وقتی‌که در اختیار مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا قرار داده‌اید، خودتان و استارت‌آپی که راه‌اندازی کرده‌اید را معرفی کنید.
من محمدحسین احمدی پژوه مدیر اجرایی استارت‌آپ پوشه هستم. پوشه مخصوص نرم‌افزارنویس‌های موبایل یا به‌اصطلاح توسعه‌دهنده‌های موبایل هست که با ثبت‌نام در سایت و معرفی اپلیکیشن خود، کدی را دریافت می‌کنند که باید آن را در اپلیکیشن مربوطه پیاده‌سازی کنند سپس می‌توانند از طریق پنلی که در سایت هست برای کاربران خود اعلان (Notification) ارسال کنند و با آن‌ها در ارتباط باشند.

ایده راه‌اندازی پوشه چطور به ذهنتان رسید؟
قبل از اینکه استارت‌آپ پوشه را راه‌اندازی کنیم، یک بازی به اسم چپکی طراحی کرده بودیم. در این بازی از سیستم اعلان برای اطلاع موارد مختلف به کاربرانمان استفاده می‌کردیم و در حقیقت یک پنل اعلان فشرده‌ای برای خودمان ایجاد کرده بودیم. در ادامه این ایده به ذهنمان رسید که می‌توانیم پنلی را برای نرم‌افزار نویسان داشته باشیم که بتوانند از این طریق به‌راحتی برای کاربرانشان اعلان (Notification) بفرستند.

چند وقت است که مشغول به فعالیت هستید و با چه تیمی استارت‌آپ پوشه را راه‌اندازی کردید؟
تقریباً هشت ماه است که مشغول به فعالیت هستیم. تیم ما به این شکل است که دو نفر توسعه‌دهنده و طراح سرویس هستیم و چهار نفر دیگر هم در نرم‌افزار نویسی با ما همکاری دارند.

نحوه تأمین سرمایه مالی پوشه به چه شکل بوده است؟
ما از اول سرمایه‌گذار داشتیم که بروی این پروژه سرمایه‌گذاری کرده بود. در حال حاضر با سرمایه‌گذار دیگری هم در حال بستن قرارداد هستیم تا بتوانیم کار را توسعه دهیم.

با تشکر از شما و با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای استارت‌آپ پوشه در فضای کارآفرینی کشور.

 

پوشه: http://pushe.co

 

این گفتگو، مصاحبه «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» با پوشه با همکاری تک‌تاکس در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ است.

 

بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به مدت چهار روز از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۴۲۰ شرکت حضور داشتند که دراین‌بین ۸۰ کسب‌وکار نوپا (استارت‌آپ) برای معرفی محصولات و خدمات خود در نمایشگاه حاضر شدند. حضور پرشور استارت‌آپ‌ها برای اولین بار در این نمایشگاه وجه تمایز آن با برنامه‌های سال‌های قبل این نمایشگاه بود. این مهم فرصتی را برای «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» فراهم کرد تا از نزدیک با استارت‌آپ‌های مختلف به گفتگو بنشیند و روند فعالیت و وضعیت فعلی آن‌ها را بررسی کند.