fa-IR
معرفی استارت‌آپ؛ پزشک خوب: رزرو اینترنتی پزشک

معرفی استارت‌آپ؛ پزشک خوب: رزرو اینترنتی پزشک

حفظ سلامتی و انتخاب یک پزشک خوب همواره یکی از دغدغه‌های افراد زیادی از جامعه است. این روزها، سبک زندگی بیشتر مردم، نیاز آن‌ها را به روش‌های سریع، کم‌هزینه و آسان برای حل مساله‌های زندگی بیشتر کرده است. این‌که برای درمان بیماری خود یا اعضای خانواده به چه کسی مراجعه کنیم، سوال مهمی است که همه ما حداقل یک بار در طول زندگی خود به آن فکر کرده‌ایم. پزشک، دندانپزشک یا روانشناسی که از تخصص کافی برخوردار باشد، رضایت عمومی مراجعان خود را جلب کند و قابل اعتماد باشد، مواردی است که انتخاب ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در سال‌های اخیر رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسخ‌گوی بسیاری از نیازهای ما بوده است. حوزه سلامت نیز از این انقلاب به دور نمانده است. در این سال‌ها جای خالی ابزاری که بتواند پاسخ‌گوی نیاز افراد در حوزه سلامت باشد، به شدت احساس شده است.

سایت «پزشک خوب» پلت‌فرمی برای پاسخ‌گویی به بسیاری از نیازهای افراد در حوزه سلامت است و در حال حاضر جست‌و‌جو برای یافتن متخصص و رزرو اینترنتی پزشک، دندانپزشک یا روانشناس در تهران و سایر شهرهای ایران در اولویت این سایت قرار دارد.

جست‌و‌جوی پزشک

در سایت پزشک خوب اطلاعات بسیاری از متخصصان مختلف شامل پزشکان، دندان‌پزشکان و روانشناسان گرد‌آوری شده است و امکان جست‌و‌جو بر اساس فاکتورهای زیادی شامل تخصص، زیرتخصص، شهر، منطقه و بیمه تحت پوشش وجود دارد. در حال حاضر اطلاعات بیش از ۱۲‌هزار متخصص در حوزه‌های مختلف در این سایت موجود است. این اطلاعات شامل اطلاعات تماس، اطلاعات مکانی (شامل آدرس و موقعیت آنان بر روی نقشه)، اطلاعات فردی (شامل سوابق تحصیلی و حرفه‌ای، اطلاعات بیمه‌ای، تخصص‌های پزشک، خدمات مطب) و هر آن‌چه که لازم است شما در مورد یک پزشک، دندانپزشک و یا روانشناس بدانید؛ است. این اطلاعات ۲۹ تخصص و بیش از ۱۲۰ زیر تخصص مختلف مرتبط با سلامت را در بر می‌گیرد.

در حال حاضر پزشکان و روانشناسان شش شهر شامل تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، کرج و شیراز تحت پوشش سیستم پزشک خوب هستند و شهروندان آن‌ها می‌توانند بر اساس نیاز خود و برحسب موقعیت محل زندگی یا اقامت خود، پزشک، دندانپزشک و روانشناس مورد نظر خود را پیدا کرده و به ایشان مراجعه کنند. هر چند در حال حاضر تمرکز روی متخصصان در تهران است و به تدریج تعداد متخصصان در شهرهای دیگر نیز افزایش می‌یابد.

در باره بسیاری از متخصصان سایت امکان جستجو بر اساس نوع بیمه درمانی نیز فراهم است تا افرادی که خواهان استفاده از بیمه در طول درمان یا ویزیت خود هستند، بتوانند از آن استفاده کنند.

رزرو اینترنتی

در شیوه سنتی، رزرو زمان حضور در مطب پزشک، فرایندی زمان‌بر و اغلب دشوار است. نیاز به مراجعه حضوری، عدم امکان برنامه‌ریزی و هماهنگی در بسیاری از موارد، از معایب رزرو به این شیوه است اما در شیوه رزرو اینترنتی، امکان دیدن تقویم متخصصان، انتخاب نوع خدمات درخواستی و پیگیری وقت گرفته شده از طرف تیم پزشک خوب و منشی دکتر از جمله مزایاست.

با استفاده از سیستم رزرو اینترنتی در سایت پزشک خوب می‌توان به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه‌ریزی شخصی، زمان مراجعه به پزشک را تعیین کرد. در این حالت مطب پزشک خود پیگیر زمان مراجعه شما خواهد شد. رزروهای انجام شده را به شما یادآوری خواهد کرد و نیازی به پیگیری مجدد شما نخواهد بود.

با استفاده از سیستم موجود امکان ثبت رزرو با تنها یک کلیک فراهم است. شایان ذکر است تا زمان مراجعه حضوری شما، کارشناسان پزشک خوب پیگیر زمان مراجعه شما هستند تا امکان هر نوع عدم هماهنگی که در صورت رزرو به شکل سنتی امکان وقوع آن وجود دارد، از بین برود.

امتیازدهی و نظرات کاربران

مشاهده نظرات سایر مراجعین به یک پزشک می‌تواند راه‌گشای شما برای انتخاب باشد. در حال حاضر امکان امتیازدهی برای متخصصن در سایت پزشک خوب فراهم شده است و به‌زودی امکان مشاهده و بررسی نظرات کاربران نیز فراهم خواهد بود. در تمام مراحل تمامی امکانات یاد شده برای کاربران رایگان است. برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت «پزشک خوب» مراجعه کنید.