برگزاری کارگاه کاربرد CMS در کسب‌و‌کارهای اینترنتی

برگزاری کارگاه کاربرد CMS در کسب‌و‌کارهای اینترنتی

کارگاه « کاربرد CMS در کسب‌و‌کارهای اینترنتی» توسط محمد فتح‌اللهی٬ کارشناس تجارت الکترونیکی روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در کتابخانه مرکزی دانشگاه قم برگزار می‌شود.

امروزه ما برای اهداف مختلفی از وب‌سایت‌ها و از جدیدترین اطلاعات برای ارائه دانش خود استفاده می‌کنیم. بنابراین محتوای تازه مانند خون در رگ‌های خونی بدن است که ما را زنده نگه می‌دارد٬ حرکت می‌کند و فعال است.

با این حال٬ به روزرسانی مطالب یک یا دو بار در روز یا هفته در وب‌سایت‌های کسب‌و‌کار نیز رایج است. بنابراین استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا CMS می‌تواند هدف از حفظ محتوای تازه را حل کند٬ برای برآورده شدن نیاز محتوای تازه٬ نمی‌توانید به استخدام یک توسعه‌دهنده وب در خانه یا برای شرکت برنامه‌ریزی کنید.

این جایی است که سیستم مدیریت محتوا یا CMS سحر و جادو می‌کند و راه‌حل‌های استثنایی برای برتری در رقابت با سایر رقبا فراهم می‌کند. علاوه‌بر این٬ CMS مزایای متعددی را ارائه می‌دهد که باعث می‌شود برای توسعه وب‌سایت سودآور و قابل قبول باشد.

فتح‌اللهی در این کارگاه به بیان سرفصل‌های CMS چیست؟٬ آشنایی با CMSهای داخلی و خارجی٬ مزایا و معایب استفاده از CMSها٬ زبان برنامه‌نویسی CMSها٬ معرفی CMS یوتاب٬ کسب درآمد CMSها خواهد پرداخت.

علاقه‌مندان به حضور در کارگاه کاربرد CMS در کسب‌و‌کارهای اینترنتی قم می‌توانند برای نام‌نویسی به سایت ایوند مراجعه کنند.

 

برچسب:

CMS

مدیریت محتوا

محتوا

وب‌سایت