چهارمین نشست کمیته استانی مرکز کسب‌وکارهای نوپای فاوای قم برگزار شد

چهارمین نشست کمیته استانی مرکز کسب‌وکارهای نوپای فاوای قم برگزار شد

چهارمین نشست کمیته استانی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان قم، روز یکشنبه ۶ اسفندماه ۱۳۹۶ با حضور نمایندگان اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری، نظام صنفی رایانه استان و مرکز رشد دانشگاه قم و کارآفرین بخش خصوصی در دفتر این مرکز واقع در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه قم برگزار شد.

در این نشست ضمن ارایه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در بهمن‌ماه، نقاط قوت و ضعف عملکرد مرکز توانمندسازی استان قم بررسی و پیشنهادهایی به‌منظور ارتقای عملکرد آن از سوی اعضا مطرح شد.

میثم سلطانی، دبیر نظام صنفی رایانه استان قم ضمن معرفی استارت‌آپ‌های موفق شرکت‌کننده در برنامه رویش شبکه استانی نور، از سابقه موفق این برنامه در شناساندن استارت‌آپ‌های استان به مردم گفت.

همچنین پیشنهاد شد فعالیت‌های کمیسیون‌های مختلف نظام صنفی رایانه‌ای استان در قالب خبر به اطلاع فعالان و کارآفرینان و استارت‌آپ‌های استان برسد تا استارت‌آپ‌های استان بتوانند از قابلیت‌ها و پتانسیل‌های این کمیسیون‌ها بهره‌مند شوند.

در ادامه حسینی از اعضای تیم استارت‌آپ بوم به معرفی مدل کسب‌وکار و فعالیت‌های انجام‌شده در راستای معرفی به بازار و تجاری‌سازی ایده خود توضیحاتی بیان کرد و از مسایل پیش روی این استارت‌آپ گفت.

در پایان نیز اعضای حاضر در نشست، پیشنهاداتی در خصوص رفع موانع این استارت‌آپ مطرح کردند که با استقبال نماینده استارت‌آپ بوم مواجه شد و مقرر شد جلسات مشاوره تخصصی در حوزه بازاریابی از طریق مرکز رشد دانشگاه قم و نظام صنفی رایانه استان برای اعضای استارت‌آپ بوم برگزار شود.لازم به ذکر است زمان نشست بعدی کمیته استانی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا روز یکشنبه ۲۰ اسفندماه تعیین شد.