نشست هماهنگی برنامه‌های مرکز کسب‌وکارهای نوپا واحد مازندران برگزار شد

نشست هماهنگی برنامه‌های مرکز کسب‌وکارهای نوپا واحد مازندران برگزار شد

علی معتمد زادگان، رییس پارک علم‌ و فناوری مازندران، روز شنبه ۵ اسفندماه ۹۶ با یدالله طهماسبی، مدیرکل ارتباطات‌ و فناوری اطلاعات استان در محل این اداره کل دیدار کرد.
علی معتمد زادگان در این نشست برنامه‌های اجراشده از سوی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوای مازندران را بیان کرد تا با هماهنگی اداره کل ارتباطات‌ و فناوری اطلاعات استان، برنامه‌های سال ۹۷ را در بخش غرب مازندران اجرا نماید.

معتمد زادگان، افزود: مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوای واحد مازندران با همکاری اداره کل ارتباطات‌ و فناوری اطلاعات استان در سال جاری بیش از ۵ کارگاه آموزشی با موضوعاتی شامل «نحوه تیم‌سازی در استارت‌آپ، بازاریابی محتوایی، نحوه طراحی بوم کسب‌وکار و... »برگزار کرد.
وی اضافه کرد: در این نشست پیرامون برگزاری رویدادی با عنوان «جت استارت» توسط مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا، پارک علم ‌و فناوری مازندران و شرکت نرم‌افزاری جادوی فکر به‌عنوان حامی این رویداد صحبت شد.
معتمد زادگان بیان کرد: هدف از برگزاری این رویداد،ایجاد فرصت برای استارت‌آپ‌ها است تا تولیدات و محصولات خود را جهت جذب سرمایه به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارایه دهند.
رییس پارک علم و فناوری استان با اشاره به اینکه ارتقای کیفیت آموزشی موضوع نشست امروز بود، گفت: در این جلسه تصمیم گرفته شد تا مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا فاوای واحد مازندران باهدف ارتباط بیشتر میان بخش «دانشگاهی» و «صنعت»،برنامه‌هایی در بخش‌های صنعتی استان هم اجرا کند. با توجه به موقعیت جغرافیایی مازندران به‌صورت نوار طولی، توانمندسازی استارت‌آپ‌ها در غرب استان به‌صورت ویژه اجرا می‌شود تا با حمایت از فعالیت استارت‌آپ‌ها و رشد کارآفرینی در میان جوانان، فرصت اشتغال‌زایی در مازندران به وجود آید.