بررسی آینده شغلی استارت‌آپ‌ها در مراسم روز گرامی‌داشت جهانی آینده
دانشگاه اصفهان برگزار می‌کند:

بررسی آینده شغلی استارت‌آپ‌ها در مراسم روز گرامی‌داشت جهانی آینده

نشست علمی با محوریت آینده شغلی، به مناسبت روز گرامیداشت جهانی آینده، روز شنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۶ توسط دانشگاه اصفهان و با حضور کارآفرینان و استارت‌آپ‌های این استان برگزار خواهد شد.

از سال ۲۰۱۲ اولین روز از ماه مارس مصادف با ۱۰ اسفندماه روز جهانی آینده نام‌گذاری شده است. در همین راستا، گروه آینده‌پژوهی دانشگاه اصفهان بنا بر وظیفه آکادمیک، دانشگاهی و مسئولیت اجتماعی خود و به‌منظور گرامی داشت روز جهانی آینده، نشست علمی با محوریت «آینده شغل» به‌عنوان مسئله‌ای که دغدغه این روزهای بسیاری از جوانان و خانواده‌های آن‌هاست طراحی کرده است. هدف اصلی از برگزاری این نشست ۴ ساعته بررسی آینده مشاغل با توجه به ظهور چشم‌گیر استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین است.

«وحید وحیدی مطلق؛ دبیر کل فدراسیون جهانی آینده‌پژوهی، محسن طاهری دمنه؛ عضو هیات‌علمی دانشگاه اصفهان، محمدمهدی حیدری؛ کارآفرین در حوزه فناوری‌های پیشرفته، محسن کریمیان؛ مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رویشگر و سید یاسر معین‌الدینی؛ مربی ایجاد و توسعه کسب‌وکار دانش‌بنیان» سخنرانان اصلی این نشست تخصصی انتخاب‌شده‌اند. علاوه بر این نزدیک به ۳۰ استارت‌آپ اصفهانی در قالب میزهای آشنایی به معرفی خود خواهند پرداخت.

ازجمله مهم‌ترین عنوان‌های سخنرانی این نشست نیز می‌توان به «آینده‌پژوهی آموزش، کار و اشتغال در ۳۰ سال آینده، مهارت‌های آینده‌ساز، فناوری‌های پیشرفته از ایده تا بازار، ثروت آفرینی دانش‌بنیان در بحران اقتصادی و شغل آینده، فرهنگ کارآفرینی مردمی و کسب‌وکارهای نوپا» اشاره کرد.

علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست رایگان می‌توانند از طریق وب‌سایت گروه آینده پژوهی دانشگاه اصفهان ثبت‌نام کنند.