fa-IR
دورهمی کسب‌وکار‌ها و استارت‌آپ‌های اصفهانی
آخرین رویداد «پیوت» سال ۹۶ برگزار شد:

دورهمی کسب‌وکار‌ها و استارت‌آپ‌های اصفهانی

دورهمی کسب‌وکار‌ها و استارت‌آپ‌های اصفهانی تحت عنوان رویداد «پیوت» روز دوشنبه ۳۰ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۶ با حضور جمعی از فعالان و جوانان حوزه کارآفرینی اصفهان به میزبانی کافه کالج برگزار شد.

یکی از ویژگی‌های یک اکوسیستم کارآفرینی، دورهمی‌های دوستانه‌ای است که با حضور فعالان این حوزه و به‌صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، اکوسیستم اصفهان نیز در سال‌های گذشته با پررنگ‌تر شدن فضای کارآفرینی شهر و تکمیل شدن اجزای مختلف آن، شاهد برگزاری رویدادهای مختلف ازجمله دورهمی‌های دوستانه بوده است.

رویداد Pivot که توسط محمدعلی زاهدی از مرویجین، کارآفرین اصفهانی پایه‌گذاری شده است، یکی از دورهمی‌های دوستانه از موسسان و متخصصان کسب‌وکارهای اینترنتی و استارت‌آپ‌های فعال در اکوسیستم کارآفرینی اصفهان است که از شهریور سال ۹۵ به‌صورت ماهانه و گردشی در دفاتر کار تیم‌ها برگزار می‌شود.

به‌طورکلی در این دورهمی به بررسی مسائل فنی کسب‌وکار  و ارایه راه‌حل‌های مختلف، همفکری با یکدیگر و به اشتراک‌گذاری تکنیک‌های مختلف برای توسعه کسب‌وکار، گپ با متخصصان، ارایه یک آموزش کوتاه در حوزه‌های مرتبط با کارآفرینی، گفت‌وگو پیرامون اخبار، رخدادها و مشکلات حوزه استارت‌آپ‌ها، کارآفرینی و آشنایی با مهمانان و شبکه‌سازی پرداخته می‌شود.

در پیوت بهمن‌ماه امسال، اعضای استارت‌آپ‌های ایونت سنتر، ایران فا، بازارتچه، ویرگول و جمعی از متخصصان فنی حضور داشتند.