fa-IR
اعلام برگزیدگان چهارمین رویداد دانش‌آموزی بومی‌نو

اعلام برگزیدگان چهارمین رویداد دانش‌آموزی بومی‌نو

چهارمین رویداد دانش‌آموزی بومی‌نو با هدف آشنایی دانش آموزان با کارآفرینی نوآورانه و تشویق آنان به ایجاد و راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا با همکاری مدرسه کارآفرینی و بومی‌نو کاشف و حمایت مرکز شتاب‌دهی نوآوری پارک پارک فناوری پردیس در قالب کسب‌وکارهای اینترنتی و طراحی اپلیکیشن‌های مربوط به آن، به مدت دو روز در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار شد و پس از رقابت  ۹ تیم با معرفی  ۳ تیم برگزیده توسط هیات داوران به کار خود پایان داد.
در رویداد کارآفرینی بومی‌نو، ۹۰دانش‌آموز تهرانی در مدت دو روز به بیان ایده‌های خود پرداختند و پس از رای‌گیری به  ۹ تیم  ۷ تا  ۱۰ نفره تقسیم‌بندی شدند و هر تیم با کمک یک مربی روی یک ایده استارت‌آپی مشغول به کار گروهی و تکمیل بوم مدل کسب و کار شدند.
در روز آخر رویداد، تیم‌ها با کمک‌مربیان خود ضمن رفع نواقص بوم، مدل کسب‌وکار و پرورش ایده‌هایشان، با ساخت پاورپوینت محصولشان را در مدت  ۵ دقیقه به داوران ارایه کردند و ۳ دقیقه هم پرسش و پاسخ داوران با شرکت‌کنندگان ادامه یافت تا در نهایت ۳ تیم برتر انتخاب شدند.
در اختتامیه این رویداد نیز با حضور بهروز فروتن، مدیر صنایع غذایی بهروز به‌عنوان مهمان ویژه و خانواده‌های دانش‌آموزان شرکت‌کننده، سه تیم city (شهر نویسندگان)، کافوران (مخفف کافه و رستوران) و part study به‌عنوان تیم‌های برگزیده معرفی و جوایز خود را دریافت کردند.

معرفی تیم‌های برتر
شهر نویسندگان؛ تیم طراح اپلیکیشن مطالعه و داستان‌نویسی توسط مردم، به دلیل توجه به مسایل فرهنگی و تلاش برای بالا بردن سرانه مطالعه به عنوان تیم اول معرفی و جایزه ۴ میلیون تومانی را دریافت کرد.
کافوران (مخفف کافه و رستوران)؛ تیم طراح اپلیکیشن رزرو آنلاین کافه و رستوران به دلیل توجه به مسایل گردشگری به عنوان تیم دوم معرفی و برنده جایزه ۳ میلیون تومانی شد.
 part study؛ تیم طراح اپلیکیشن تنظیم و برنامه‌ریزی درس خواندن به دلیل توجه به مساله آموزشی به‌عنوان تیم سوم معرفی و برنده جایزه ۲ میلیون تومانی شد.