fa-IR
استارت‌آپ‌ویکند مطالعه و آموزش الکترونیکی
در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود

استارت‌آپ‌ویکند مطالعه و آموزش الکترونیکی

معاون مرکز نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: استارتاپ‌ویکند در حوزه مطالعه و آموزش الکترونیکی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

محمد جعفری گفت: در بحث استارت‌آپ‌ویکند به دنبال این هستیم که از ایده‌هایی که در حوزه مطالعه و آموزش الکترونیک وجود دارد، حمایت کنیم.

او ادامه داد: امکان نام‌نویسی برای این رویداد در سایت آموزش الکترونیکی، سایت پارک علم و فناوری تهران و سایت‌های دیگری که در حوزه‌های کسب‌و‌کار الکترونیکی و استارت‌آپ‌ویکند فعالیت می‌کنند، وجود دارد.

جعفری با بیان این‌که استارت‌آپ‌ویکند مطالعه و آموزش الکترونیکی، چهارشنبه، ۹ اسفند آغاز می‌شود و تا جمعه ۱۱ اسفند ادامه دارد، گفت: هدف ما از برگزاری این استارت‌آپ‌ویکند این است که بتوانیم از سه تیم نخست برگزیده این استارتاپ در پارک علم‌و‌فناوری تهران حمایت کنیم.

او ادامه داد: در تلاشیم که به این سه تیم در پارک علم و فناوری تهران فضا میز کار دهیم و حمایت‌های ادامه‌دار داشته باشیم و به آن‌ها کمک کنیم که بتوانند تیم اصلی خود را تشکیل دهند تا یک هسته کارآفرین ایجاد شود و بتوانند در این حوزه برای خود یک کسب‌و‌کار ایجاد کنند.