fa-IR
کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران برگزار می‌شود

کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران برگزار می‌شود

دوازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران ۱۳ تا ۱۵ اسفند در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

دبیر علمی کنفرانس یادگیری الکترونیکی در  آستانه برگزاری دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی دانشگاه تهران اعلام  کرد: ۱۱۰ مقاله به دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران ارسال شده است که از این میان ۴۲ مقاله پذیرفته شد و با این وجود ۲۲ مقاله به صورت شفاهی و ۲۰ مقاله به صورت پوستر در کنفرانس ارایه می‌شود.

سیدامید فاطمی با اشاره به ذات یادگیری الکترونیکی ادامه داد: معمولا تصور می‌شود که در یادگیری الکترونیکی یک سایت، ویدیو یا چیزهایی از این دست وجود دارد که افراد مطالب را دریافت می‌کنند و می‌آموزند؛ در صورتی که تعریف یادگیری الکترونیکی این نیست.

او تاکید کرد: فلسفه یادگیری الکترونیکی مبتنی‌ بر سه مولفه دانشجو محور، استفاده از فناوری اطلاعات در یادگیری الکترونیکی و اجتماع یادگیری است.

فاطمی یادگیری الکترونیکی را دارای سه خصوصیت انعطاف‌پذیری در انتخاب سرفصل‌های آموزشی، انعطاف‌پذیری در مکان و زمان و فعالیت محور بودن این نوع یادگیری معرفی کرد و افزود: ۳۲ موسسه دولتی شامل دانشگاه‌ها و مراکز یادگیری الکترونیکی در این کنفرانس حضور دارند و از نمایه شدن مقالات کنفرانس در سایت IEEE رونمایی خواهد شد.