fa-IR
نشست نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می‌کند

نشست نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با ارسال نامه‌ای به رییس اتاق ایران، از برگزاری نشست تخصصی با موضوع «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران» در هشتم اسفندماه ۱۳۹۶ خبر داد.

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در نظر دارد نشست تخصصی با موضوع «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران» را با حضور برخی مقامات دولتی و زنان کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار کند.

بر اساس اعلام این معاونت در نشست تخصصی «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران» معصومه ابتکار، معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، و ابوالحسن فیروزآبادی، رییس مرکز ملی فضای مجازی حضور خواهند داشت.

در این نشست که هشتم اسفندماه ۱۳۹۶ در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳ برگزار می‌شود، علاوه بر سخنرانی مقامات، نشست تخصصی  با هدف ارتقای سطح آگاهی و تبادل تجارت و با حضور کارآفرینان زن فعال در این حوزه و موضوعات مرتبط برگزار می‌شود.

بر این اساس، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از تاجران و بازرگانان زن فعال در حوزه اقتصاد و تجارت الکترونیک برای شرکت در این برنامه دعوت کرده است.