fa-IR
دهمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد

حضور فعالان استارت‌آپی اصفهان در بزرگ‌ترین رویداد حوزه وب و موبایل کشور

دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران در روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن‌ماه در تهران و با حضور برخی از فعالان و تیم‌های استارت‌آپی اصفهان برگزار شد.

جشنواره وب و موبایل ایران، جشنواره‌ای برای انتخاب برترین سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل فارسی است که به‌صورت سالانه و توسط انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی برگزار می‌شود. این جشنواره با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به‌عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب‌سایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تأسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

بخش داوری و بخش مردمی، دو بخش اصلی دهمین جشنواره وب و موبایل بود. در بخش داوری، یک وب‌سایت و یک نرم‌افزار موبایل با رأی داوران به عنوان برگزیده معرفی و به آن تندیس برترین وب‌سایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران اهدا ‌شد. در بخش مردمی نیز محبوب‌ترین وب‌سایت یا نرم‌افزار موبایل ایران توسط صدها هزار رأی مردمی انتخاب شد.

یکی از نقاط قوت جشنواره امسال حضور تیم‌هایی غیر از تیم‌های حاضر در اکوسیستم استارت‌آپی تهران در بین شرکت‌کنندگان جشنواره بود که تیم‌های استارت‌آپی اصفهان حضور فعالی در آن داشتند و توانستند رتبه‌هایی در حوزه برترین وب‌سایت ایران ازنظر محتوا از نگاه داوران و بهترین شبکه اجتماعی فارسی در آرای مردمی را کسب کنند. این امر نشان از تقویت و پیشرفت اکوسیستم کارآفرینی اصفهان دارد.