fa-IR
بررسی چالش‌ها در «دومین کنگره نوآوری و فناوری سلامت»

بررسی چالش‌ها در «دومین کنگره نوآوری و فناوری سلامت»

دبیر کنگره نوآوری و فناوری سلامت با اشاره به حضور بیش از ۵۰ شرکت دانش‌بنیان در این کنگره گفت: نزدیک کردن پزشکان و مهندسان از جمله برنامه‌های این کنگره است و همچنین در این کنگره چالش‌های فناوری سلامت مطرح می‌شود.

علی نیکبخت در مراسم گشایش «دومین کنگره نوآوری و فناوری سلامت» که امروز  ۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، اظهار کرد: نخستین دوره این کنگره در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با هدف نزدیک کردن دو گروه پزشکی و مهندسی برگزار شد. این کنگره هم‌اکنون در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و در سه بخش برگزار شده است.

او برپایی نمایشگاهی با حضور بیش از ۵۰ شرکت دانش‌بنیان فعال در زمینه فناوری سلامت، بخش ایده‌بازار فناوری سلامت با ۱۵۰ درخواست و بخش پنل‌های تخصصی را از جمله بخش‌های مورد نظر در این کنگره دانست و افزود: در این‌ پنل‌ها می‌خواهیم پزشکان و مهندسان را به هم‌ نزدیک و چالش‌های فناوری سلامت را نیز مطرح کنیم.

دومین کنگره نوآوری و فناوری سلامت امروز و فردا (۲۵ بهمن‌ماه) در دانشگاه امیرکبیر برپاست و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در آن حضور دارند. همچنین نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زمینه فناوری و نوآوری سلامت نیز در محل دایمی نمایشگاه‌های دانشگاه امیرکبیر برپا شده است.