fa-IR
پنجمین پیش رویداد استارت‌آپ ویکند خلیج‌فارس برگزار شد

پنجمین پیش رویداد استارت‌آپ ویکند خلیج‌فارس برگزار شد

پنجمین پیش رویداد استارت‌‎‌آپ ویکند خلیج‌فارس روز دوشنبه ۲۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در سالن جلسات مرکز رشد علم و فناوری خلیج‌فارس برگزار شد.

در این پیش رویداد که دانشجویان دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران بوشهر حضور داشتند، ابتدا محمدمهدی مزارعی، مدیر مرکز رشد در مورد حمایت‌های مختلف مرکز از صاحبان ایده و تیم‌های نوآور صحبت کرد و گفت که در دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران بوشهر نیز یک مرکز نوآوری و خلاقیت در اسفندماه سال گذشته راه‌اندازی شده است و چند تیم از رشته‌های مختلف این دانشکده از طریق این کانون، جذب مرکز رشد شده‌اند و حمایت‌های لازم از آن‌ها صورت گرفته است. او از کسانی که دارای ایده‌های نو هستند خواست که از طریق کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری برای بررسی طرح‌هایشان در مرکز رشد اقدام کنند.

در ادامه محمود بهبهانی، مسئول اجرایی رویداد استارت‌آپ ویکند خلیج‌فارس در مورد اهداف برگزاری این رویداد، نحوه ثبت‌نام و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای شرکت‌کنندگان توضیحاتی ارایه کرد. او همچنین گفت که با هماهنگی‌های صورت گرفته با دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر برای دانشجویان این دانشکده جهت ثبت‌نام و حضور در رویداد تخفیف ویژه‌ای لحاظ خواهد شد.

در پایان نیز شرکت‌کنندگان سؤالات خود راجع ‌به برنامه‌های مد‌نظر رویداد را مطرح کردند.