fa-IR
تمدید مهلت نام‌نویسی در کارگاه آشنایی با طرح شتاب‌گر ملی ایران

تمدید مهلت نام‌نویسی در کارگاه آشنایی با طرح شتاب‌گر ملی ایران

مهلت نام‌نویسی در کارگاه یک روزه «آشنایی با طرح چشمه‌ نور ایران (شتابگر ملی ایران) و کاربردهای آن» تا فردا، ۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

کارگاه یک روزه آشنایی با طرح چشمه نور ایران (شتابگر ملی ایران) و کاربردهای آن از سوی دانشکده علوم و فناوری بین‌رشته‌ای با همکاری پژوهشگاه دانش‌های بنیادی(IPM)  و طرح چشمه نور ایران، ۲۵ بهمن‌ماه جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

از جمله محورهای این کارگاه می‌توان به طرح‌های چشمه نور ایران؛ نوری تازه بر علم کشور، آشنایی با شتاب‌گر سنکروترون و تابش سنکروترونی، کاربردهای تابش سنکروترون در علوم، مهندسی و پزشکی و چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو در ساخت و بهره‌برداری از شتابگر سنکروترونی با گسیلندگی کم اشاره کرد.

جواد رحیقی، استاد فیزیک تجربی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی(IPM)، مدیر طرح چشمه نور ایران و رییس کمیته آموزش پروژه سزامی (سنکروترون خاورمیانه)، مرتضی جعفرزاده هماهنگ کننده فنی طرح چشمه نور ایران از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی، احسان سلیمی سرگروه خطوط باریکه آموزش و ظرفیت‌سازی طرح چشمه نور ایران و آتیه زمانی از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی سخنرانان این کارگاه هستند.

مهلت نام‌نویسی این کارگاه تا فردا ۲۴ بهمن‌ماه است و علاقه‌مندان برای نام‌نویسی و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۲۸۸۳۱۹۷ تماس بگیرند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، به شرکت‌کنندگان در این کارگاه گواهی‌نامه معتبر اعطا می‌شود.