fa-IR
هفدهمین نشست همفکر بوشهر برگزار شد

هفدهمین نشست همفکر بوشهر برگزار شد

هفدهمین نشست همفکر بوشهر، روز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج‌فارس برگزار شد.

مهمانان این نشست «حیدر سلیمانی پور، مشاور کسب‌وکار و آرش ملاح، طراح و کارگردان انیمیشن گروه هوبیس» بودند. در ابتدای جلسه، شرکت‌کنندگان حاضر در نشست به معرفی خود پرداختند و تخصص و حوزه کسب‌وکارشان را معرفی کردند.

در ادامه سلیمانی پور، مشاور کسب‌وکار با کلیدواژه «من کیستم؟» سخنانش را آغاز کرد. او گفت که خواسته مشتریان در بحث تبلیغات تغییر کرده است و باید طبق نیاز مشتریان حرکت کرد. او اضافه کرد باید متناسب با نیاز مشتریان دانش و تخصص خود را ارتقا دهید، چرا که در غیر این صورت به‌مرورزمان سهم خود را از بازار از دست خواهید داد.

پس‌ازآن آرش ملاح، طراح و کارگردان انیمیشن برای حاضران در نشست از تجربیات خود تا رسیدن به موفقیت در این حرفه صحبت کرد. او گفت دنیا، دنیای مدیا و رسانه است و بازار عظیمی در ایران در حال شکل‌گیری است. بنابراین از همین امروز باید تلاش کنیم تا سهمی از این بازار بزرگ داشته باشیم، چرا که امروز همان زمان طلایی برای شروع کسب‌وکارهای مربوط به تولید محتواست. در پایان این نشست حاضران در رویداد همفکر به تبادل‌نظر پیرامون فرصت‌های موجود در حوزه کسب‌وکارهای مرتبط با حوزه رسانه و فضای مجازی پرداختند.