fa-IR
ایده‌های راه یافته به فستیوال ایده بازار فناوری سلامت معرفی شد

ایده‌های راه یافته به فستیوال ایده بازار فناوری سلامت معرفی شد

صاحبان ایده‌های منتخب کلاس «آموزش ایده‌پردازان فناوری سلامت» و ایده‌های راه یافته به روز نهایی «نخستین رویداد ملی فناوری سلامت» در پایان سومین و آخرین روز این رویداد با نظر داوران انتخاب شدند.

بنا بر نظر داوران حامد نامی‌فرد، حمید صادقیان، ناهید عزیزی و سیدهاشم حسینی‌اصل در حوزه‌ «رباتیک»، توحید وحدت‌پور، نیلوفر اصلاحی، دانیال ممبینی، مهدی خلیلی و مونا فراهانچی برادران در حوزه «دارو» و مرجان میرزا طاهری، درسا رییسی، الهامه فرّی، حسین منصوری‌نژاد و محمد سمیعی در حوزه «فناوری اطلاعات» به عنوان صاحبان ایده‌های برتر معرفی شدند.

در کلاس‌های آموزش ایده‌پردازان فناوری سلامت که در دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، ۳۵ ایده‌پردازِ راه‌یافته به این مرحله، نحوه ارایه ایده در روز نهایی رویداد را آموزش دیدند. در آخرین مرحله کلاس هم داوران (با درنظر گرفتن دو ایده‌ رزرو) ۱۴ ایده‌ دارای قابلیت برای ارایه در روز نهایی رویداد را انتخاب و معرفی کردند. صاحبان ایده‌های راه یافته به این مرحله، قرار است روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن در نخستین فستیوال فناوری سلامت در حضور اصحاب صنعت، دانشگاه و سرمایه‌گذاران نهادهای دولتی و بخش خصوصی ایده‌های خود را ارایه کنند.

ایده‌های منتخب برای ارایه در روز نهایی و صاحبان این ایده‌ها در سایت ‌فیستوال ایده‌بازار فناوری سلامت قابل مشاهده است و پژوهشگران و ایده‌پردازان می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار مربوط به نخستین رویداد ملی فناوری سلامت را در این سایت پیگیری کنند.

بنابر اعلام دبیرخانه رویداد ملی فناوری سلامت، ۱۴۴ ایده‌پرداز و پژوهشگر از سراسر کشور ایده‌های خود را به این رویداد فرستادند که ایده‌های منتخب پس از چند مرحله داوری، انتخاب‌ شده‌اند.

رویداد ملی فستیوال ایده بازار فناوری سلامت ۲۴بهمن با همکاری وزارت بهداشت و دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تالار اجتماعات مرکزی این دانشگاه برگزار می‌شود.