fa-IR
استارت‌آپ‌ها فرصت حضور در جشنواره وب‌ و موبایل ایران را پیدا کردند

استارت‌آپ‌ها فرصت حضور در جشنواره وب‌ و موبایل ایران را پیدا کردند

در اختتامیه امسال جشنواره وب و موبایل ایران، محیط نمایشگاهی برای حضور استارت‌آپ‌ها فراهم شده است تا کارآفرینان بتوانند فرصت بهتری برای معرفی کسب‌وکارشان به فعالان اکوسیستم داشته باشند.

در مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل که ۲۶ و ۲۷ بهمن در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود، یکی از سالن‌ها به استارت‌آپ‌ها اختصاص داده شده و فرصتی برای معرفی ۳۰ کسب‌وکار نوپا فراهم شده است تا آن‌ها بتوانند از این رویداد دو روزه برای معرفی بیشتر خود و شبکه‌سازی با فعالان این حوزه استفاده کنند.

علاوه بر آن استارت‌آپ‌هایی که در این فضا غرفه داشته باشند می‌توانند برای ۵ نفر از اعضای تیم خود بلیت رایگان شرکت در مراسم را تهیه کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استارت‌آپ‌های حاضر در این نمایشگاه می‌توانند به وب‌سایت جشنواره وب و موبایل ایران مراجعه کنند و برای ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر با شماره ۷۳۰۲۹۸۰۴ تماس بگیرند.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

این جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.

جشنواره وب و موبایل ایران از ۲۶ تا ۲۷ بهمن‌ماه در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو واقع در تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان برگزار می‌شود.