fa-IR
کارگاه آموزشی استارت‌آپ و کارآفرینی
توسط اتاق بازرگانی یاسوج برگزار شد

کارگاه آموزشی استارت‌آپ و کارآفرینی

صبح امروز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی و پژوهشی خود، دوره آموزش یک روزه‌ای را تحت عنوان«استارت‌آپ و کارآفرینی» و با دعوت ازبازرگانان، فعالین اقتصادی استان، واحدهای صنعتی، دانشجویان و علاقه‌مندان برگزار کرد.

واحد آموزش اتاق بازرگانی یاسوج با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق ایران، ماهانه سمینارهایی را با موضوعات مختلف اقتصادی در سطح استان و با دعوت از فعالین موفق اقتصادی و اساتید برجسته کشوری برگزار می‌کند.

در این کارگاه آموزشی مباحثی ازجمله پیدایش تا بلوغ یک استارت‌آپ، شکل‌گیری ایده، تبدیل ایده به مدل کسب‌وکار مجاب‌کننده، یافتن و شناخت رقبا، ساخت تیم رؤیایی، تأسیس و معرفی برند از طریق شبکه‌های اجتماعی، جذب و تثبیت مشتری، حقوق مالکیت، تأمین مالی استارت‌آپ و دام‌هایی که باید از آن‌ها اجتناب کرد، توسط اباذر براری، از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران تدریس شد.

همچنین چنگیز هاشمی، نایب‌رئیس اتاق بازرگانی نیز در ابتدای این برنامه به مقدمه‌ای برای کارآفرینی و استارت‌آپ‌ها پرداخت. در پایان نیز پنل تخصصی و گفتگو با فعالین و مدیران پارک علم و فناوری استان تشکیل شد.