برگزاری جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه‌گذاری کسب‌وکارهای ارزش‌آفرین

برگزاری جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه‌گذاری کسب‌وکارهای ارزش‌آفرین

جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه‌گذاری کسب‌وکارهای ارزش‌آفرین با نام رسمی «توسکا» توسط بنیاد ملی نخبگان استان مازندران و با همکاری پارک علم ‌و فناوری استان از ۲۵ تا ۲۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

رویداد ملی «توسکا» به‌منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی، ایجاد بستری نوین ‌و مناسب برای تلفیق علم ‌و عمل، شبکه‌سازی کاری، ایجاد ارتباط موثر بین صاحبان ایده، طرح اولیه و محصول با سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع، به همراه انواع آموزش‌های موردنیاز برای ورود به بازار، ایجاد کسب‌وکار، حل چالش‌های زیست‌محیطی شکل‌گرفته است.

در این رویداد ملی افراد می‌توانند تحت عناوین «ایده‌پرداز خلاق، تماشاچی علاقه‌مند، شرکت‌ها و موسسه‌ها، سرمایه‌گذاران، کارگروه‌های آموزشی، حامیان مالی، عضو فعال در تمامی شهرها» شرکت کنند.

انتظار می‌رود با هماهنگی‌های صورت گرفته، رویداد ملی«توسکا» محیطی نوین و مناسب برای توانمندسازی و سرمایه‌گذاری در بخش کسب‌وکار باشد که علاوه بر آموزش، اشتغال‌زایی و خلق ثروت، ارزش‌آفرینی زیست‌محیطی را نیز ایجاد کند.

علاوه بر موارد بیان‌شده، اهدای جوایز نقدی و غیر نقدی به شرکت‌کنندگان به همراه حمایت‌های موردنظر پس از برگزاری رویداد می‌تواند راهی مفید به‌منظور ایجاد انگیزه برای جوانان خلاق و علاقه‌مند محسوب گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند با شماره تماس دبیرخانه ۰۱۱۳۲۱۹۹۷۷۹ یا پست الکترونیک  tooskaTVIM@gmail.com ارتباط برقرار کنند.