گفت‌وگویی سازنده تحت عنوان رویداد همفکر برگزار می‌شود
یک‌شنبه هر هفته در اکوسیستم کارآفرینی اصفهان

گفت‌وگویی سازنده تحت عنوان رویداد همفکر برگزار می‌شود

همفکر رویدادی است که از سال ۱۳۹۴، روزهای یک‌شنبه هر هفته به میزبانی یکی از شرکت‌های علاقه‌مند به حوزه استارت‌آپی در اکوسیستم کارآفرینی اصفهان برگزار می‌شود. «اباذر شرکت و میلاد نکوفر» از جوانان فعال اکوسیستم اصفهان، برگزارکنندگان اصلی این رویداد در اصفهان هستند.

همفکر، فرصتی است برای کارآفرینان، برنامه ‌نویسان، طراحان گرافیک، علاقه‌مندان به شروع یک استارت‌آپ جدید و سرمایه‌گذاران تا به شبکه‌سازی، تبادل‌نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند و ضمن آشنایی با افراد و آگاهی از تخصص‌ها، اقدام به جذب هم‌تیمی یا نیروی کار کنند، همچنین در همفکر می‌توان به‌واسطه مصاحبت با افرادی که راه پرفرازونشیب کارآفرینی و راه‌اندازی یک استارت‌آپ یا کسب‌وکار را طی نموده‌اند، با چالش‌ها، فرصت‌ها، تجربیات و دستاوردهای آنان آشنا شد و با رصد افراد، تخصص‌ها، تیم‌ها و ایده‌ها جایگاه مناسبی را برای سرمایه‌گذاری پیدا کرد.

برنامه اصلى همفکر، استفاده هرچه بیشتر فعالان و علاقه‌مندان کارآفرینى و استارت‌آپ‌ها از شبکه‌سازی هست و از هرگونه پیشنهاد و ایده در خصوص بهبود آن استقبال می‌شود.

آخرین رویداد این ماه، ۲۹ بهمن‌ماه به میزبانی شرکت دانش‌بنیان «رادشید»که تولیدکننده‌ ردیاب‌های خودرویی هست، برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به حضور در همفکر هفته آخر بهمن‌ماه می‌توانند در سایت ایونت سنتر ثبت‌نام کنند.