برگزاری کارگاه هک رشد در قم

برگزاری کارگاه هک رشد در قم

کارگاه «هک رشد» با اعطای گواهینامه IQS از انگلستان توسط بابک ناصحی، مشاور ارشد کسب‌وکار روز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در مرکز رشد دانشگاه قم برگزار می‌شود.

اصطلاح هکر رشد برای اولین بار توسط «شان الیس» در سال ۲۰۱۰ معرفی شد. او هکر رشد را به طور خلاصه این‌گونه تعریف می‌کند: «کسی که تمام فکر و ذکرش رشد است و به صورت منظم به اولویت‌دهی و آزمودن ایده‌های بازاریابی می‌پردازد و نتایج آن‌ها را با دقت تحلیل می‌کند تا ببیند کدام تاکتیک بهترین نتیجه را دارد و در ادامه کار باید بهره‌برداری بیشتری از آن‌ها شود.»

برای کسانی که با بازاریابی آشنایی دارند این تعریف نامش هرچه که هست، از اصول اولیه تقریبا تمام برنامه‌های بازاریابی است. به بیان صادقانه اگر در فضای فناوری امروز هکر رشد نباشید، بازاریاب خوبی هم نیستید. شاید بهتر است اصطلاح هکر ­رشد را به بازاریاب نسخه ۲۰ تغییر نام دهیم تا اهمیت آن برای تمام سازمان‌ها، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها مشخص‌تر شود. هک­ رشد را می‌توان نقطه تلاقی بازاریابی و فناوری دانست.

کارگاه هک ­رشد با سرفصل‌های هک­ رشد چیست؟، قیف هک­ رشد چیست؟، فرآیند اجرای گام‌به‌گام هک ­رشد، ابزارهای هک رشد، سنجش استارت‌آپ‌ها، مراحل تبدیل بازدیدکننده به مشتری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در کارگاه هک ­رشد قم می‌توانند برای نام‌نویسی به سایت ایوند مراجعه کنند.