جشن سه‌سالگی رویداد «ایده‌شو» همزمان با سی‌و‌ششمین رویداد
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌کند

جشن سه‌سالگی رویداد «ایده‌شو» همزمان با سی‌و‌ششمین رویداد

سی‌و‌ششمین رویداد «ایده‌شو» اصفهان همراه با جشن سه‌سالگی این رویداد، چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

در سی‌و‌ششمین دوره از رویداد ایده‌شو، ۵ نفر فینالیست از رویدادهای قبلی (در مجموع ۱۷۵ نفر) هرکدام ۳ دقیقه فرصت خواهند داشت تا اگر بر ایده قبلی خود کار کرده‌اند و پیشرفتی داشتند، دوباره با همان ایده در رویداد شرکت کنند یا اگر ایده قبلی را کنار گذاشته‌اند، با ایده جدیدی شرکت کنند. درنهایت، پس از داوری به سه ایده برتر جوایزی اهدا می‌شود و ایده‌پردازان سال ۹۶ انتخاب و اعلام خواهند شد.

ایده‌شو رویدادی است برای علاقه‌مندان به فناوری در حوزه‌های مختلف که به‌صورت ماهانه برگزار می‌شود و در هر دوره، ایده‌پردازان به بیان ایده خود در موضوع خاصی می‌پردازند.

بزرگداشت سومین سال برگزاری ایده‌شو در دو بخش برگزار خواهد شد. در حاشیه این رویداد طبق روال ایده‌شوهای قبلی، رویدادی برای انتخاب ایده‌های برتر در زمینه بومی‌سازی و بازسازی قطعات صنعتی با همکاری انجمن سطح و تکنولوژی ایران برگزار می‌شود.

به این ترتیب در ابتدا، رویدادی با هدف ارایه ۶ ایده برای انتخاب ایده‌های برتر درزمینه بومی‌سازی و بازسازی قطعات صنعتی و ۹ ایده برای انتخاب ایده‌پردازان برتر سومین سال برگزاری ایده‌شو برگزار خواهد شد.

تنها افرادی می‌توانند برای انتخاب ایده‌پردازان برتر جشن سومین سال برگزاری «ایده شو» شرکت کنند که قبلا در ایده‌شو ارایه داشتند و جزو ۵ نفر برتر یکی از ۳۵ رویداد قبلی بوده‌اند.

علاقه‌مندان به حضور،‌جهت ثبت‌نام باید به سایت ایده‌شو مراجعه کنند.