راه اندازی سامانه اینترنتی حمل بار در مازندران

سامانه ترابری جاده‌ای حمل 24 (www.haml24.com)  راهکاریست از جنس فناوری اطلاعات، برای یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین صنایع ایران، یعنی حمل و نقل که به سبب زیرساخت‌های سنتی از مشکلات زیادی رنج می‌برد. بر اساس آمار رسمی وزارت راه حدود 40 % از ماشین های حمل و نقل کشور خالی تردد می کنند، آگاهی به اینکه برخی رانندگان برای گرفتن بار مجبورند چندین شبانه روز در صف های طولانی یا پایانه های کشور بمانند،

علم به اینکه در برخی موارد نیمی از کرایه به عنوان کمیسیون یا نصیب دلالان می شود، با توجه به ارزان بودن قیمت  سوخت کامیون در ایران نسبت به کشورهای همسایه و هدر رفت سرمایه ی ملی که چنین بی دلیل در سفرهای یک سرخالی کامیون ها میسوزد و هوا را آلوده می نماید و زمانی که بیهوده از صدها هزار راننده تلف می شود همه و همه را به این نتیجه می رساند که سیستم فعلی حمل و نقل ما ناکارآمد است.

با توجه به این ناکارآمدی، حمل 24 یک سامانه‌ی اینترنتی با قابلیت ارائه بر وب و موبایل است که با اتصال مستقیم و صاحبان بار به رانندگان و کاهش هزینه‌های بازاریابی به کمترین میزان، تلاش می‌کند کیفیت حمل و نقل جاده‌ای را بهبود ببخشد. 

حمل 24 با هدف راه انـدازی مطمئن‌ترین شبکه ترابری کشور و با بهره گیری از افراد متخصص، سیستم جدیدی در ارائه خدمات ترابری و حمل بار طراحی و اجرا کرده است.  

هدف و رسالت این استارتاپ استفاده از ظرفیت و توان داخلی در راستای بهینه سازی مصرف و با حذف دلالان و توزیع هدفمند اطلاعات، خدمات مناسب تری را به کاربران خود ارائه دهد. 

حمل 24 سعی کرد جدیدترین فناوری های پردازش داده و اطلاعات را در بازار حمل و نقل را به کار بگیرد تا افراد بتوانند در کمترین زمان و به راحتی ماشین حمل بار مورد نیاز خود را از طریق سایت و اپلیکیشن درخواست نمایند.

 

حمل 24 بسـتری را فـراهم می کند تا ارسال کنندگان بار بتوانند محموله های مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت و کیـفیت عالی، سریع و مطمئن به سراسر کشور ارسال کنند.

برخی از مزایای حمل 24:

  • پاسخدهی سریع با داشتن صدها راننده‌ی آماده به کار 
  • قابلیت رصد لحظه‌ای بار در مسیر
  • ثبت سفارش بدون نیاز به تماس‌های مکرر رایج در سیستم قدیمی
  • کاهش سفرهای بدون بار  
  • هزینه کمتر
  • حذف واسطه و دلالان
  • افزایش درآمد راننده

ارتباط مستقیم،سریع و بدون واسطه بین صاحب بار و راننده