اعمال تعرفه ارزان‌تر برای پیام‌رسان‌های داخلی
مدیرعامل مخابرات ایران اعلام کرد

اعمال تعرفه ارزان‌تر برای پیام‌رسان‌های داخلی

مدیرعامل مخابرات ایران با اشاره به تعامل با بازیگران حوزه ICT در چارچوب مصوبات نهادهای بالادستی گفت: شرکت مخابرات ایران با اعمال تعرفه ارزان‌تر برای پیام‌رسان‌های داخلی و تامین امکانات مورد نیاز بخش خصوصی، از تولید محتوای داخلی و تحقق اقتصاد دیجیتال حمایت می‌کند.

صدری در دیدار با دبیر شورای عالی فضای مجازی که امروز سه‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ برگزار شد، با اشاره به تعامل با بازیگران ICT در چارچوب مصوبات نهادهای بالادستی گفت: شرکت مخابرات ایران برنامه‌های توسعه خود را به‌منظور حمایت از تولید محتوای داخلی و اشتغال‌زایی در عرصه ICT طراحی و پیاده‌سازی می‌کند.

او با اشاره به نقش سیاست‌گذاری شورای عالی فضای مجازی گفت: بازار ارتباطات کشور نیاز به یک تحول اساسی در افزایش ترافیک مصرفی داخلی دارد و شرکت مخابرات ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور ارتباطی کشور، در راه توسعه زیرساخت‌ها به‌منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از استارت‌آپ‌ها و صنایع دانش‌بنیان گام بر می‌دارد.

فیروزآبادی نیز در این دیدار با اشاره به تعاملات مثبت شرکت مخابرات ایران با شورای عالی فضای مجازی گفت: انتظار داریم شرکت مخابرات ایران با ارایه خدمات به‌روز و با کیفیت بالاتر و با حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی، موجب گسترش بازار و هم‌افزایی بیش‌ازپیش در بازار ارتباطات کشور بشود.