هجدهمین رویداد استارت‌آپ گرایند اصفهان برگزار می‌شود
با حضور میلاد منشی‌پور از موسسان تپ‌سی

هجدهمین رویداد استارت‌آپ گرایند اصفهان برگزار می‌شود

هجدهمین رویداد استارت‌آپ گرایند اصفهان با حضور میلاد منشی‌پور، مدیرعامل و یکی از سه موسس شرکت تپ‌‌سی، پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه۱۳۹۶ به میزبانی شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار می‌شود.

استارت‌آپ گرایند یک جنبش جهانی در جهت حمایت از کارآفرینان و موسسان کسب‌وکارهای نوپا و تقویت روابط کاری آنان در جامعه است. این جنبش با هدف آموزش، تشویق و ارتباط‌سازی کمک می‌کند تا ذی‌نفعان حاضر در اکوسیستم استارت‌آپی شهرهای مختلف با یکدیگر در ارتباط باشند و از تجربیات هم بیاموزند. این برنامه پس از گذشت چهار سال از زمان شروع، اکنون در بیش از ۴۰۰ شهر معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه‌ای برگزارشده و بیش از یک‌میلیون عضو از کشورهای مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به میزانی رسیده که شرکت Google با حمایت‌های خود به همکاری با آن پرداخته است.

این جنبش با برگزاری رویدادهای ماهانه در بیش از ۸۰ شـهر دنیا از مؤسسـان موفق استـارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای مبتنی بر وب و فن‌‌آوری دعوت می‌کند تا طی مصاحبه‌ای یک‌ساعته در فضایی کاملا دوستانه، داستان کسب‌وکار و زندگی حرفه‌ای خود را با حاضران سهیم شده و از چالش‌ها و موفقیت‌های خود سخن بگویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم است که میهمانان ضمن گفتگوی آزاد انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه‌های خود جویا شوند و نت‌ورک ایجاد کنند. ازجمله ویژگی‌هایی که به رشد و گسترش این رویداد کمک نموده ضبط و ارسال ویدئوی برگزاری بر روی سایت جهانی استارت‌آپ گرایند و شبکه‌های ویدئویی است، به‌طوری‌که علاقه‌مندان می‌توانند از هرکجای دنیا به تماشای مصاحبه با کارآفرینان شهرهای مختلف دنیا نشسته و از تجربیات آن جهت راه‌اندازی کسب‌وکار خود بهره ببرند.

برگزاری این رویداد از آذرماه سال ۱۳۹۳ در اصفهان به کوشش جمعی از جوانان و فعالان اکوسیستم کارآفرینی شهر آغازشد و بهمن‌ماه سال جاری هجدهمین رویداد برگزار می‌شود.

میلاد منشی‌پور، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه تهران است. سپس MBA خود را از مدرسه عالی مدیریت پاریس (HEC) فرانسه کسب کرد و با بیش از ۱۰ سال تجربه کار و مدیریت در شرکت‌‌های معتبر بین‌المللی مانند Boston Consulting Group و Bain & Company و ارایه خدمات مشاوره به شرکت‌هایی مانند مایکروسافت (Microsoft)، دِل (Dell) و شرکت‌های خدمات مالی، فضای کسب‌‌وکار ایران را در حوزه IT مساعد یافت و برای تدریس دوره‌‌ای کوتاه‌‌مدت در حوزه‌ استراتژی و مشاوره در دانشگاه شریف به ایران آمد. منشی‌پور با همکاری حمید مهینی و هومن دمیرچی تپ‌‌سی را راه‌‌اندازی کرده است.

علاقه‌مندان به حضور در هجدهمین رویداد استارت‌آپ گرایند اصفهان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت ایونت سنتر مراجعه کنند.