fa-IR
حضور تیم‌های استارت‌آپی در کنار سرمایه‌گذاران
بزرگ‌ترین رویداد سرمایه‌گذاری اصفهان برگزار خواهد شد

حضور تیم‌های استارت‌آپی در کنار سرمایه‌گذاران

چهارمین رویداد باشگاه توسعه سرمایه‌گذاری، دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ توسط دفتر توسعه سرمایه‌گذاری و فناوری ITDO اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی اصفهان و با همکاری مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(UNIDO) برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این رویداد ارزیابی و ارایه مشاوره به طرح‌های سرمایه‌گذاری قابل‌ارایه به شرکای مناسب است که از بین ۱۰ها طرح انتخاب و پس از چند جلسه بحث و بررسی در دفتر  ITDO اتاق بازرگانی اصفهان، واجد شرایط شناخته‌شده‌اند. این رویداد که در دو بخش برگزار می‌شود، فرصتی را فراهم می‌آورد تا صاحبان ایده‌های کارآفرینانه، طرح‌های خود را در ابتدا پرزنت کرده و سپس در بخش دوم رویداد بتوانند با افرادی که تمایل به بررسی جزئیات طرح‌ها و یا مدل‌های مشارکت دارند، مذاکره کنند.

چهارمین باشگاه توسعه سرمایه‌گذاری به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد سرمایه‌گذاری استان اصفهان تلاش می‌کند بستری را فراهم کند که صاحبان طرح‌ها و ایده‌های نوین سرمایه‌گذاری بتوانند در کنار کارآفرینان خبره و افرادی که خود، برترین کسب‌وکارهای استان اصفهان و کشور را بنیان نهاده، راهبری شوند و شرکای مناسب کسب‌وکار خود را بیابند. همچنین در این رویداد تأمین‌کنندگان تکنولوژی نیز پیشنهاد‌های مشارکت خود را برای فناوری‌های نوین ارائه خواهند کرد. این رویداد می‌تواند فرصت مناسبی برای شناخت هرچه بیشتر و بهتر سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران اکوسیستم کارآفرینی اصفهان با یکدیگر باشد.


طرح‌های این رویداد در دودسته «ارایه شفاهی» و «معرفی فرصت‌های مشارکت» در حوزه‌های «تجارت الکترونیک و کسب‌وکارهای اینترنتی، کشاورزی، گردشگری، فناوری‌های نوین صنعتی» ارایه خواهند شد.
علاقه‌مندان جهت حضور در این رویداد می‌توانند به سایت ایونت سنتر مراجعه کنند.