راه‌اندازی دبیرخانه دائمی استارت‌آپ در دانشگاه رازی کرمانشاه

راه‌اندازی دبیرخانه دائمی استارت‌آپ در دانشگاه رازی کرمانشاه

مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه رازی از تشکیل دبیرخانه دائمی استارت‌آپ کرمانشاه در این دانشگاه خبر داد و گفت: رویداد استارت‌آپ این استان ۲۸ تا ۳۰ بهمن‌ماه در دانشگاه رازی برگزار می‌شود.

فرزاد ویسی با اشاره به تشکیل دبیرخانه دائمی استارت‌آپ رازی کرمانشاه در دانشگاه رازی گفت: این دبیرخانه با هدف بومی‌سازی رویدادهای استارت‌آپ در سطح منطقه‌ای و استانی و برقراری ارتباط قدرتمند میان دانشگاه و کارآفرینان و صاحبان سرمایه تشکیل شده است.

وی افزود: استارت‌آپ یک رویداد آموزشی و تجربی در سراسر دنیا است که طی سه روز متوالی شرکت‌کنندگان گردهم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌های خود را مطرح کنند و گروه‌هایی را برای اجرای ایده‌های خود تشکیل دهند.

مدیر دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه عنوان کرد: رویداد استارت‌آپ ۲۸ تا ۳۰ بهمن‌ماه با محوریت دانشگاه رازی و همکاری برخی از دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و ادارات استان در دانشگاه رازی برگزار می‌شود.

ویسی تأکید کرد: هدف از برگزاری این رویداد توسعه کارآفرینی مبتنی بر فناوری و محک زدن ایده‌ها، وارد شدن به دنیای کسب‌وکار، یافتن شرکای تجاری آینده و بهره‌گیری بهینه از تجربیات و دانش مربیان و داوران است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در این رقابت لزوماً دانشجو نیستند و به شرایط خاصی نیاز ندارند، اما برای دانشجویان کدهای تخفیف ویژه تعریف شده است. درواقع ورود همه افراد اعم از دانش‌آموزان و دانشجویان در هر رشته تحصیلی در این رقابت‌ها پس از ثبت‌نام آزاد است و هر فردی مجاز به ارائه تنها یک ایده خواهد بود.