حضور ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی در رویداد بیوآسیا ۲۰۱۸

حضور ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی در رویداد بیوآسیا ۲۰۱۸

رویداد بیوآسیا مجالی برای توسعه، غنی‌سازی و تشویق به ایجاد نوآوری‌های جدید، انجام اکتشافات تاثیرگذار و ارایه راهکارهای مفید در صنعت جهانی است که طی آن مسایل روز جهان با هدف ایجاد همگرایی بین بازیگران اصلی این حوزه بررسی می‌شود. این رویداد هرساله شاهد حضور صنایع زیست‌فناوری به‌ویژه زیست‌فناوری پزشکی، موسسات تحقیقاتی، سرمایه‌گذاران، ارایه‌دهندگان خدمات، سیاست‌گذاران، تنظیم‌گران و تحلیل‌گران است.

با توجه به ظرفیت بالای کسب‌وکار در حوزه زیست‌فناوری، بیوآسیا فضای مناسبی را برای همکاری، سرمایه‌گذاری مشترک، ادغام صنایع و ایجاد صنعت مشترک که به یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر صنایع تبدیل شده است،به وجود آورده است.

این رخداد همچنین فرصتی را برای صنایع ایجاد می‌کند تا با حضور در نمایشگاه، بتوانند توانمندی‌ها، محصولات و خدمات خود را ارایه کنند.  بیوآسیا به‌عنوان یک نهاد متعهد به زیست‌فناوری، مشوقی برای تعامل دانش و تجربه بین بازیگران عرصه تولید، متخصصان دانشگاهی و متحققان جوان با هدف شناسایی و ارتقای نوآوری‌ها و اختراعات با اهدای جوایز و تقدیر از آن‌هاست.

پس از مشارکت بیش از ۵۰ کشور در رویداد بیوآسیا ۲۰۱۷، این گردهمایی برای پانزدهمین سال متوالی در تاریخ ۲۲-۲۴ فوریه سال ۲۰۱۸ (۳ الی ۵ اسفند ۱۳۹۶) در کشور شهر حیدرآباد کشور هند برگزار می‌شود. از محورهای اصلی این رویداد برگزاری کنفرانس‌های تخصصی، برپایی غرفه‌های نمایشگاهی، معرفی و اهدای جوایز به محققان برتر علمی و بازدید از موسسات علمی معتبر است.

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی حضوری فعال در رویداد BioAsia ۲۰۱۸ خواهد داشت و شرکت‌های متقاضی حضور در این رویداد می‌توانند به آدرس اینترنتی «بیوآسیا ۲۰۱۸» مراجعه کنند.