Pain Tech؛ رویداد منحصر به‌فرد ایران کیش در همایش هفتم بانکداری

Pain Tech؛ رویداد منحصر به‌فرد ایران کیش در همایش هفتم بانکداری

شرکت کارت اعتباری «ایران‌کیش» دو واژه Tech و Pain را بررسی کرد و به مفهوم جدیدی که از ترکیب این دو واژه نیز حاصل می‌شود پرداخت.

بنابر اعلام شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش، Pain را همه به نام درد و رنج می‌شناسند و Tech را به نام فناوری. پس وجه تسمیه این دو در کنار هم چیست؟ درست است درد فناوری؛ این واژه‌ای است که صادق فرامرزی مدیرعامل ایران‌کیش به آن رسیده است.

در این مفهوم Tech بیش از اینکه معنای فناوری را در برداشته باشد ایهامی از فین‌تک و استارت‌آپ است. یعنی قراراست دردهای فین‌تک‌ و استارت‌آپ برای یکبارهم که شده شنیده و البته ‌برای این دردها چاره‌اندیشی شود.

فرامرزی با ساخت این لغت‌ به دنبال آن است تا با رویکردی حمایتی فهرستی از مشکلات فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها را با مسئولان مربوط به هر حوزه در میان بگذارد؛ تا شاید راهگشایی برای جوانان خلاق و با استقامت کارآفرین ایرانی باشد و برای این کار چه راهی بهتر از برگزاری یک نشست با حضور استارت‌آپی‌ها و مسئولان و چه جایی مناسب‌تر از هفتمین همایش بانکداری در برج میلاد.

ایران‌کیش قرار است تا در هفتمین همایش بانکداری با برگزاری سمیناری متشکل از پنج تا هفت گروه استارت‌آپی با فعالیت‌های مختلف آن‌ها آشنا شده و از نزدیک مشکلات آن‌ها را نیز انعکاس دهد. یک بحث داغ و جنجالی هم در میان گروه‌ها و مسئولان خواهیم داشت. برای امید به حل این مشکل باید، مسایل و چالش‌ها را مطرح ساخت و بعد حرکت کرد.

حسام دربانی، رییس اداره بازاریابی و توسعه درگاه‌های پرداخت ایران‌کیش و مسئول بخش فین‌تک‌ها، اظهار کرد:‌ کسی که حرکت نکند نمی‌داند چه زنجیرهایی به پایش بسته شده.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این همایش در دوم بهمن‌ماه ساعت ۱۵ تا ۱۶ به سالن G51 طبقه اول (مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد) مراجعه کنند.