سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

سومین همایش آینده وب و موبایل ایران با سخنرانی بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور ۱۰ تا ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

همایش آینده وب و موبایل، رویدادی دوروزه است که در آن برجسته‌ترین متخصصان و صاحب‌نظران صنعت وب و موبایل ایران، از روندهای جهانی فناوری‌های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای است به چشم‌انداز آینده وب و موبایل در جهان و هم‌چنین راهنمایی برای تصمیم گیران، تصمیم سازان و متخصصان ایرانی.

شرکت‌کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می‌توانند موقعیت‌های شغلی و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه‌مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

مجید علوی زاده ضمن اعلام این‌که همایش سال ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت‌کننده و ۱۸ هزار بازدیدکننده آنلاین برگزار شد، گفت: همایش پارسال با برخورداری از کیفیت قابل قبول و جلب رضایت فعالان این حوزه، توانست اثر شایسته‌ای در نگرش فنی بزرگان صنعت ایجاد کند.

دبیر همایش آینده وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد اعلام کرد: امسال پیش از برنامه‌ریزی نهایی برای برگزاری، طی یک فراخوان از همه فعالان و صاحب‌نظران خواستیم موضوع‌های موردنظرشان را برای ارایه سخنرانی اعلام کنند. او افزود به این ترتیب ما امسال علاوه بر این‌که بزرگان سرشناسی مانند جادی میرمیرانی، مصطفی لامعی، جلال روحانی و مجتبی طباطبایی را به‌عنوان سخنران خواهیم داشت، چند سخنران جوان و استعدادهای کمتر دیده شده‌ای را نیز به‌عنوان ارایه‌دهنده معرفی خواهیم کرد.

علوی زاد افزود چند سخنران انگیزشی و الهام‌بخش هم در برنامه خواهیم داشت که توان‌یاب موفق، وحید رجبلو هم یکی از آنان است.

محورهای همایش امسال، اینترنت چیزها، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و فین‌تک هستند و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد. جهت ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر در همایش می‌توانید به وب‌سایت همایش مراجعه کنید.