سلسله رویدادهای دورخیز برگزار می‌شود
هم‌زمان با چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع

سلسله رویدادهای دورخیز برگزار می‌شود

برای نخستین بار سه حوزه نوآوری سلامت، نوآوری شهری و نوآوری گردشگری از سلسله رویدادهای دورخیز در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع بررسی می‌شود.

نخستین برنامه از سلسله رویدادهای دورخیز توسط شتاب‌دهنده «تک» با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن مهندسی صنایع کشور هم‌زمان با چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع در دهه فجر از ۱۵ الی ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ در سه حوزه نوآوری سلامت HealthTech، نوآوری شهری UrbanTech و نوآوری گردشگری TourismTech برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری «دورخیز» اتصال استارت‌آپ‌ها و تیم‌های خوش‌فکر و نوآور و فن‌آور به شرکت‌ها و کسب‌وکارهای جا افتاده برای ارائه راه‌حل‌های نوآورانه برای مشکلات و مسائل کسب‌وکارها است.

دورخیز بستری است برای تقویت توانایی نهادها و کسب‌وکارهای مختلف و مردم در کنار هم به‌صورت مشارکت موثر و ساختاریافته برای تصمیم‌گیری بهتر و حل مشکلات عمومی است. افزایش دسترسی و استفاده از داده‌ها، راه‌های جدید برای استفاده از ظرفیت، هوش و تخصص افراد در روند حل مسئله همراه با پیشرفت‌های جدید در فن‌آوری و علم می‌توانند توسعه جامعه‌مان را تضمین کند و به آن شتابی مثبت ببخشد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت «دورخیز» مراجعه کنند.