ایران‌رنتر، روشی شفاف برای سرمایه‌گذاری

ایران‌رنتر، روشی شفاف برای سرمایه‌گذاری

استارت‌آپ «ایران‌رنتر» روشی هوشمندانه و شفاف برای سرمایه‌گذاری پربازده در بازارهای مالی مطرح کرده است. زمانی که کشور دارای تورم است، گویی درجه حرارت پول بالا رفته است و مردم دوست ندارند آن را در دست خود نگه دارند، چرا که ارزش پول لحظه به لحظه رو به افول می‌رود و مردم علاقه‌ای به نگه‌داری آن ندارند. به‌ عنوان مثال در شرایطی که تورم ۱۵ درصدی در یک اقتصاد حاکم باشد، به آن معناست که نگهداری پول نقد در هر سال به اندازه ۱۵ درصد ضرر به همراه دارد. درنتیجه در این شرایط افراد تمایل دارند که دارایی خود را به صورت پول نقد نگه نداشته و به شکل دیگر سرمایه تبدیل کنند. این‌جاست که سرمایه‌گذاری پر بازده در بازارهای مالی مطرح می‌شود.

جذاب‌ترین مسیر رسیدن به ثروت

و اما داغ‌ترین بحث این روزهای اقتصاد، سرمایه‌گذاری است. این روزها سوال هر کسی از یک کارشناس اقتصادی این است که در چه بازاری سرمایه‌گذاری کنم که سود بیشتری کسب کنم؟

بازارهای مختلفی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که هر کدام بازدهی و ریسک مختلفی دارند. اگر فرد ریسک‌پذیری هستید، شاید بازار بورس برایتان مناسب باشد اما این را باید در نظر بگیرید که ریسک بسیار بالایی را متحمل می‌شوید و اصل سرمایه شما همواره در معرض خطر قرار دارد. سرمایه‌گذاری در بازار طلا، ارز و مسکن نیز این روزها باب است اما تمامی این‌ها با توجه به شرایط عدم‌ قطعیتی که در جامعه وجود دارد و بازدهی پایینی که سال‌های اخیر وجود داشته، ممکن است برایتان سرمایه‌گذاری امن و پربازدهی به حساب نیاید؛ اما دنیا روزبه‌روز در حال پیشرفت است و به تبع روش‌های سرمایه‌گذاری نیز به روز شده‌اند.

استارت‌آپ ایران‌رنتر یک پلتفرم اجاره وسایل است که در یک سوی پلتفرم مشتریان می‌توانند وسایل مورد نیاز را اجاره کنند و از سوی دیگر با اجاره دادن وسایل درآمد کسب کنند. اجاره با امکان مالکیت یکی از روش‌های اجاره وسایل در ایران‌رنتر است که اجاره‌کنندگان پس از ۱۲ ماه اجاره وسایل کاملا نو و آکبند مالک وسایل می‌شوند. در واقع اجاره با امکان مالکیت همچون خرید اقساطی است با این مزیت که اجاره کننده می‌تواند در صورت تمایل وسیله را به ایران‌رنتر عودت دهد.

تامین وسایل در ایران رنتر کلاسی متفاوت از سرمایه‌گذاری

قطعا در کنار گزینه‌های مختلفی که برای سرمایه‌گذاری وجود دارد، رفتار عقلایی حکم می‌کند که به سمت فعالیتی بروید که میزان عایدی بیشتر در کنار ریسک کمتر برای شما داشته باشد. در پلتفرم ایران رنتر افراد به عنوان سرمایه‌گذار می‌توانند با تامین وسایل و اجاره با امکان مالکیت به مشتریان، ماهانه با نرخ بازده ۳ درصد سود کسب کنند. از طرفی چون بستر پلتفرم ایران رنتر بر اساس اجاره فرد به فرد وسایل است درآمد کسب شده از طریق آن برای تامین‌کنندگان کاملا شرعی است.

همانطور که گفته شد، به دلیل عدم‌ قطعیتی که در بازارهای ایران وجود دارد، سرمایه‌گذاری در بسیاری از بازارها میزان زیادی ریسک را برای شما به همراه دارد اما با سرمایه‌گذاری در ایران‌رنتر شما ریسک خود را مدیریت می‌کنید. چرا که اجاره‌کنندگانِ وسایل، متنوع و مستقل هستند. در نتیجه از این طریق ریسک تامین‌کنندگان توزیع و مدیریت می‌شود.

در صورتی که به عنوان تامین‌کننده با ایران‌رنتر همکاری کنید، برای شما یک پنل به صورت اختصاصی ارایه می‌شود که در آن می‌توانید به صورت آنلاین لیست اجاره‌کنندگان وسایل خود را مشاهده کنید. در این پنل شما می‌توانید اجاره‌کنندگان را رصد کرده و گزارش پرداخت‌ها را چک کنید.

علاقه‌مندان برای مشاهده لیست درخواست‌های قابل تامین و روش‌های دریافت اجاره می‌توانند به وب‌سایت تامین‌کنندگان «ایران‌رنتر» مراجعه کنند.