نخستین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط‌ زیست برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط‌ زیست برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط ‌زیست با شعار «آیندت رو دور نریز» با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی ریاست جمهوری، ۴ تا ۶ بهمن‌ماه سال جاری در کرج برگزار می‌شود.

در این رویداد ۹۶ نفر در قالب ۱۲ گروه ۸ نفره از شاغلان و علاقه‌مندان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های محیط‌ زیست، گرافیک، مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار و فناوری اطلاعات)، مدیریت و بازاریابی، تبلیغات و فروش، کسب‌وکار شرکت خواهند کرد.

نخستین رویداد استارت آپی پسماند و محیط‌زیست به بررسی جدیدترین فناوری‌ها و روش‌های تجاری‌سازی در عرصه پسماند و محیط ‌زیست در بین جوانان کشور می‌پردازد. این رویداد می‌تواند فعالان و علاقه‌مندان برای ایجاد برنامه‌های موثر و کارآمد در زمینه‌های مختلف فناوری و کارآفرینی را تشویق کند. همچنین بستری مناسب جهت همکاری بین کارآفرینان و مراکز علمی و پژوهشی است.

نخستین رویداد استارت‌آپی کشور در حوزه پسماند نمودن بسترهای مناسب همکاری میان متخصصین و کارشناسان با متولیان استان در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوری، کارآفرینی فراهم می‌کند.

استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی ـ تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

در این برنامه جهانی تابه‌حال بیش از ۲۹۰ هزار نفر در بیش از ۴۷۰ شهر شرکت کرده‌اند. در استارت‌آپ ویکند ایده‌های زیادی مطرح می‌شوند اما آن‌چه در این برنامه اهمیت دارد فقط اجرا است.

نخستین رویداد استارت‌آپ پسماند و محیط‌زیست ۴ تا ۶ بهمن ۱۳۹۶ در کرج، جهان‌شهر، بلوار ماهان، روبروی استانداری، باشگاه میلاد شهرداری برگزار می‌شود.