ایده‌های نو حوزه فنی و حرفه‌ای به چالش کشیده می‌شوند
در سی و پنجمین رویداد ایده‌شو

ایده‌های نو حوزه فنی و حرفه‌ای به چالش کشیده می‌شوند

سی و پنجمین رویداد ایده‌شو با عنوان «مهارت‌های فنی و حرفه‌ای» روز چهارشنبه ۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برگزار می‌شود.

ایده‌شو، رویدادی است برای علاقه‌مندان به فناوری در حوزه‌های مختلف که به‌صورت ماهانه برگزار می‌شود و در هر دوره، ایده‌‌پردازان به بیان ایده در موضوع خاصی می‌پردازند.

در سی و پنجمین دوره این رویداد در اصفهان به هرکدام از کسانی که شجاعت ارائه ایده‌شان در حوزه راه‌اندازی کسب‌وکارهای فنی و حرفه‌ای در مقابل داوران و تماشاچیان را دارند، ۳ دقیقه فرصت داده می‌شود تا آنچه در سر دارند در مورد ایده خود بیان کنند. سپس بر اساس نظرات داوران و تماشاچیان، صاحبان ۵ ایده‌ برتر انتخاب‌شده و در مقابل داوران قرار می‌گیرند تا به سؤالات جزئی‌تر و عمقی‌تر در مورد ایده‌شان پاسخ دهند.

درنهایت بر اساس رأی هیئت‌داوران، ۳ ایده‌ برتر انتخاب‌شده و جوایز ۵۰۰ هزار، ۴۰۰ هزار و ۳۰۰ هزارتومانی دریافت می‌کنند، لازم به ذکر است ارائه ایده‌ها به‌صورت گروهی امتیاز بالاتری دارد.

علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد به‌عنوان ایده‌پرداز و یا شرکت‌کننده عادی می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت ایده‌‌شو مراجعه کنند.