کتاب تعاملی «دهقان فداکار» رونمایی شد

کتاب تعاملی «دهقان فداکار» رونمایی شد

شرکت دانش‌بنیان بینش پژوهان فناور سپاهان، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از جدیدترین محصول خود که کتاب تعاملی «دهقان فداکار» می‌باشد، رونمایی کرد.

یکی از آخرین محصولات این شرکت، کتاب تعاملی «دهقان فداکار» می‌باشد که مدتی پس از فوت «ازبرعلی حاجوی» معروف به «ریزعلی خواجوی» و «دهقان فداکار»، تولید آن آغاز و در چهلمین روز از درگذشت وی، از آن رونمایی شد. در این کتاب تعاملی، داستان دهقان فداکار به شیوه دیگری روایت‌شده است و به کمک حرکات کاراکترها و زنده بودن محیط، صداهای طبیعی پیرامون و روایت حرفه‌ای گوینده متن، حال و هوای دهقان فداکار در آن شب بهتر درک خواهد شد. از دیگر مشخصات این محصول این است که خواننده می‌تواند خود برای نجات مسافران از بین گزینه‌های مختلف راه‌حلی مناسب انتخاب کرده و خط داستانی را تغییر دهد و یا در صفحات مختلف کتاب در کنار داستان، با مینی گیم‌های مرتبط سرگرم شود.

نسخه فارسی این کتاب تعاملی که شامل نسخه‌های اندروید، ویندوز و IOS می‌باشد از روز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه با عنوان «دهقان فداکار» از طریق فروشگاه‌های مختلف نرم‌افزاری داخلی و خارجی مثل گوگل‌پلی به‌صورت رایگان قابل دانلود می‌باشد.

هم‌چنین برای بزرگداشت و معرفی بیشتر دهقان فداکار، نسخه‌های آذری و انگلیسی این کتاب، توسط شرکت بینش پژوهان فناور، در حال آماده‌سازی می‌باشد.

برای گسترش روزافزون یادگیری الکترونیکی در فرایند یاددهی و یادگیری، نیاز به ابزارهای تولید محتوای تعاملی که بتواند به‌راحتی اجزای چندرسانه‌ای را پوشش دهد بیش‌ازپیش احساس می‌شود. در همین راستا شرکت بینش پژوهان فناور سپاهان به‌عنوان نخستین تولیدکننده پلتفرم ساخت محتوای تعاملی در کشور، همواره می‌کوشد محصولاتی برای اعتلای سطح فرهنگی و دانش نسل جوان و علاقه‌مند کردن آنان به مطالعه و کتاب‌خوانی تولید و ارایه کند.

شرکت دانش‌بنیان بینش ‏پژوهان فناور علاوه بر محصول ذکر شده، چندین کتاب تعاملی تولیدی و یا ترجمه شده را در رزومه کاری خود دارد. علاوه بر این، پلتفرم تعاملی در زمینه تولید محتوای آموزشی و فرهنگی محصول اصلی این شرکت دانش‌بنیان می‌باشد که شامل کتابخانه‌ دیجیتال «یار مهربان» هست و نسخه‌های اندروید و ویندوز آن در حال حاضر از طریق گوگل پلی و یا وب‌سایت بینش پژوهان فناور قابل دریافت می‌باشد.