ایوند از مرز ۲۰ هزار رویداد گذشت

ایوند از مرز ۲۰ هزار رویداد گذشت

ایوند به عنوان سامانه‌ اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام آنلاین رویداد، استارت‌آپی است که از مهرماه ۱۳۹۴ شروع به کار کرده است. این سامانه تاکنون توانسته است با برگزارکنندگان بیش از ۲۰ هزار رویداد در اطلاع‌رسانی و فروش بلیت رویدادشان همراهی و در مجموع ۸۰ میلیارد ریال را بین برگزارکنندگان توزیع کند.

ایوند به عنوان سامانه‌ اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام آنلاین رویداد، استارت‌آپی است که از مهرماه ۱۳۹۴ به عنوان یک شرکت دانش بنیان شروع به کار کرد. این سامانه با هدف تسهیل فرآیند اطلاع رسانی و ثبت‌نام رویدادها برای برگزارکنندگان شکل گرفته و تاکنون توانسته با برگزارکنندگان بیش از ۲۰ هزار رویداد در اطلاع‌رسانی و فروش بلیت رویدادشان همراهی و در مجموع ۸۰ میلیارد ریال را بین برگزارکنندگان توزیع کند.

در سال اول فعالیت ایوند، رویدادها اغلب در زمینه‌ کارآفرینی و مدیریت بودند؛ اما در حال حاضر رویدادها با موضوعات متنوع‌تری در این سامانه عرضه می‌شود. از دسته‌بندی‌های تازه و پرمخاطب می‌توان به دسته رویدادهای سرگرمی، فرهنگی هنری و توسعه فردی نیز اشاره کرد. تا به حال بیش از ۸۰۰ هزار شرکت کننده برای حضور در این رویدادها ثبت نام کرده‌اند.

نکته‌ جالب توجه این‌ است که ایوند رشد فزاینده‌ای را در ماه‌های اخیر تجربه کرده است، به‌طوری‌که نصف میزان فروش یادشده، تنها در ۱۰ ماه گذشته اتفاق افتاده است. این رشد نمایانگر این موضوع است که در جامعه نیاز به سامانه‌ای وجود داشته که از طریق آن بتوان به راحتی معرفی و اطلاع رسانی رویدادها را انجام داد و شرکت‌کننده هم به آسانی ثبت‌نام آنلاین رویداد را در بستری مطمئن تجربه کند.فروش بیش از یک میلیارد و دویست میلیون ریالی یک رویداد

پرفروش‌ترین رویداد ماه‌های اخیر ایوند، کنفرانسی در آذرماه بود که توانست با استفاده از ابزار تبلیغاتی ایوند به فروش یک میلیارد و دویست میلیون ریالی دست پیدا کند. بر اساس آمار ایوند، بیشترین استقبال از اطلاع‌رسانی و فروش آنلاین بلیت به ترتیب در استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی و فارس بوده است.

ایوند همراه شرکت‌کنندگان

از سوی دیگر این مزیت برای شرکت‌کنندگان ایجاد شده که از طریق ایوند رویدادها و همایش‌های جدید را کشف کنند و با دنبال کردن موضوعات و برگزارکنندگان محبوب خود همیشه در جریان کنفرانس‌ها، همایش‌ها، کارگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با علاقه‌مندی‌های خود باشند.

ایوند به صورت مستقیم برای ۱۸ نفر کارآفرینی کرده و مفتخر است که توانسته با سامانه‌ مدرن خود به افراد برگزارکننده و شرکت‌کننده و فعالان صنعت رویداد کمک کند تا با توسعه‌ مهارت‌های فردی و گروهی، به سمت جامعه‌ای بهتر قدم برداریم.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از رویدادهای این مجموعه می‌توانند به وب‌سایت ایوند مراجعه کنند.